Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center Uncategorized Mazda 6 sa má športovať s verziou Swoopy Coupe

Mazda 6 sa má športovať s verziou Swoopy Coupe

Mazda je nastavená tak, aby do svojho 6 sortimentu pridala iskru tým, že predstavuje dvojdverové kupé pre konkurenčnú sériu BMW 4.
Japonská spoločnosť sa už veľmi potešila z veľkých úspechov z verzií salónov a nehnuteľností 6, ale teraz chce uzamknúť rohy prémiovými nemeckými značkami a preniknúť na trh s luxusným kupé – a náš exkluzívny hlavný obrázok ukazuje, ako by auto mohlo vyzerať.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Podľa vnútorných zdrojov spoločnosť Mazda spustí svoje 6 kupé do roku 2016, pretože sa snaží pridať oveľa viac derivátov do svojej základnej zostavy-zložená z nových 2 Supermini, 3 Hatch and Standard 6, ako aj z crossoveru CX-5 a nový menší crossover CX-3, ktorý sa má odhaliť na novembrovej LA Motor Show.
3

6 kupé bude sedieť spolu s novým MX-5 na športovom konci radu. Vpredu dvojdverové 6 nesie jasnú rodinu podobnosť salónu a panstva, ale pravdepodobne bude existovať nižšia línia kapoty a oveľa výraznejší štýl nárazníka, ktorý sa má pretekársky vzhľad.
Celkovo bude mať kupé nižší, oveľa viac drepový postoj na rozdiel od oveľa zvislejšieho salónu-podobne ako pri liečbe BMW poskytla svoje 3 sériové kupé série 4 série. Pravdepodobne je tiež elegantnejšia línia strechy, ktorá elegantne padá na tvrdohlavý zadok, čo dáva kupé oveľa viac vzhľadu športového automobilu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *