Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile Poistenie: Sú vaše tajomstvá vozidla pokryté?

Poistenie: Sú vaše tajomstvá vozidla pokryté?

Motoristi môžu byť zasiahnutí výdavkami mnohých libier za stratené alebo ukradnuté tajomstvá vozidla, pretože mnohí poisťovatelia vás nepokrývajú za takúto nehodu, podľa porovnávacieho lokality GOCOMPARE.
Podnikanie nalieha na šoférov, aby dvakrát skontrolovali svoju politiku potom, čo zistila, že z 237 úplne rozsiahlych politík je 28 % poplatok za ochranu pred stratenými kľúčmi, zatiaľ čo 22 % neponúka žiadny druh krytu za stratené kľúče .
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Celkovo 87 percent politík pokrylo ukradnuté kľúče, ale 10 % však potrebovalo doplnok politiky a 3 % neposkytlo žiadne ukradnuté základné krytie.
Výmena nevyhnutná pre Ford Fiesta môže náklady až 200 GBP, zatiaľ čo jeden za Audi A3 môže byť až 250 GBP.
Make a ModelApProx. Výmena nevyhnutných a náklady na kódovanie automobilov
Ford Fiesta 150-200 GBP
Ford Focus 150-220
VW Golf 180 GBP
Vauxhall Corsa 150 GBP
VW Polo 180 GBP
Fiat 500 £ 180
Vauxhall Astra 175 GBP
Audi A3 220-250 GBP
Peugeot 208 £ 180
Nissan Qashqai 150-220 GBP

Matt Oliver, hovorca poistného krytia spoločnosti GoComapre, povedal: „Dnes má strata tajomstiev vozidla tendenciu potrebovať fantastickú ponuku oveľa viac ako rýchly výlet do regionálneho zámočníka.
„Využívanie múdrych inovácií v tajomstvách, ako aj iné bezkľúčové pomôcky naznačuje, že u niektorých vozidiel je jedinou metódou na získanie výmeny s výrobcom – čo môže byť časovo náročné aj drahé.“
Podnik uviedol, že politiky pokrývajúce stratené alebo ukradnuté tajomstvá zvyčajne pokrývajú náklady (až do súčtu poisteného) zámočníckych poplatkov, nových zámkov a výmenných kľúčov.
Zistilo, že niektoré politiky tiež pokrývajú poplatky za prenájom vozidla, ako aj prepravu vášho vozidla do najbližšieho opravára. Politiky sa tiež líšili v ich metóde v tom, či vyhlásenia postihnuté v prípade, že vodiča žiadna vyhlási diskontnú sadzbu, ako aj to, či by sa uplatnil prebytok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *