Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile BMW, ktorého cieľom je predať 100 000 elektrických automobilov v roku 2017

BMW, ktorého cieľom je predať 100 000 elektrických automobilov v roku 2017

BMW, hovorí, že zvýšenie emisných politík v mestách a väčší rozsah produktov jej pomôže vyrovnať sa s prvou tromi rokmi elektrifikovaného predaja automobilov v roku 2017.
Nemecká značka bola jednou z prvých, ktorá sa zaviazala na zákazku elektrických automobilov s projektom I, ktorý sa začal pred tromi rokmi s i3 a má, pretože pridal i8. Rozšírila sa aj o hybridné vydania Plug-in Hybrid v sérii 3 a 2 sérií Active Tourera.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie elektrické automobily na nákup teraz
Celkovo som za posledné tri roky predal I a IPerformance Products 100 000 príkladov. Teraz člen predstavenstva BMW pre predaj a marketing Ian Robertson odhalil, že cieľom za rok 2017 je tento celkový počet za 12 mesiacov. “Tempo rastu predaja sa zrýchľuje do bodu, keď na to môžeme zacieliť,” uviedol. „To dokazuje, do akej miery sa veľa technológie prechádza do hlavného prúdu; iperformancia to pre nás robí. Domnievam sa, že budeme mať najrozsiahlejšiu súpravu hybridných a elektrických automobilov s plug-in akejkoľvek spoločnosti na svete. “
Pomoc BMW posúvať smerom k oveľa elektrifikovanejšiemu predaju bude plug-in hybridná verzia nadchádzajúceho malého krajiny a 530E Hybrid. V skutočnosti je hnacia jednotka, ktorá obsahuje malú, rovnaká základná jednotka, ako je vidieť v aktívnom tureri série 2 – a je pravdepodobné, že to bude zavedené ešte viac cez zostavu BMW, a to aj na malý crossover X2.
„Budeme naďalej pracovať na spaľovacích motoroch,“ povedal Robertson, „a miešajte ich s technológiou iPerformance, ak je to vhodné, čím vytvára nové referenčné hodnoty v ekonomike a emisiách CO2.“
• Dlhodobý test BMW I3
Robertson tiež uviedol, že neverí, že názory nadchádzajúceho prezidenta Donalda Trumpa na zmenu klímy a hybridné stimuly automobilov by mali dlhodobý vplyv na rast sektora. “Niektorí majú podozrenie, že USA menia svoj smer, ale pochybujem o tom, že v strednom až dlhodobom horizonte,” uviedol.
Vylepšený rozsah batérie na nedávno aktualizovanej I3 sa tiež uvádza, že zlepšil svoj príspevok k elektrickému predaju BMW – spolu s niektorými základnými zmenami zdanenia na vybraných trhoch. I3 bol skutočne najpredávanejším automobilom v novembri v Nórsku, ktorý pomohol množstvom výhod udelených čistým elektrickým a hybridným vozidlám. Ďalej dole sa spoločnosť BMW už zaviazala do plne elektrických verzií nasledujúceho X3 a celoelektrického malého do roku 2020.

Myslíte si, že spoločnosť BMW zasiahne svoje ciele predaja elektrických automobilov? Dajte nám vedieť v komentároch …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *