Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile Nové náklady na triedu Mercedes C, ako aj špecifikácie odhalené

Nové náklady na triedu Mercedes C, ako aj špecifikácie odhalené

Mercedes vydali plné náklady, ako aj špecifikácie pre revidovaný salón triedy C, ako aj pre nehnuteľnosti. Medzi rozsiahle aktualizácie patrí vylepšená infotainment, ako aj systémy pripojenia, ako aj nové motory.
Zostáva na rovnakej platforme ako predtým, takže štýl dostáva iba jemné úpravy na rozdiel od hlavnej generálnej opravy. Nové nárazníky, revidované svetlomety a funkcie chvostov; Bežnou konfiguráciou vpredu budú halogénové svetlá s dennými svetlami LED, avšak s úplným nastavením LED ponúka ako možnosť.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Názor: „Neustále vylepšenie je nevyhnutné na udržanie automobilov a nákladných vozidiel na vrchole“
Štýl prístrojovej dosky zostáva oveľa presne rovnaký ako predtým, infotainmentový systém sa však úplne prepracoval. Sedempalcová obrazovka odchádzajúceho automobilu bola vykopaná na pokročilejšie 10,25-palcové usporiadanie, ktoré je bežné v celom rozsahu. Niektoré z infotainmentových funkcií je možné zvládnuť pomocou dotykových panelov na volante, zostava priamo prenášané z väčšej triedy E, ako aj z triedy S.
21

Okrem displeja sú všetky vzory triedy C vybavené reverznou kamerou, vyhrievanými prednými sedadlami, satelitnou navigáciou a adaptívnym tempomatom. Kabína tiež dostane to, čo značné telefónne telefóny nazývajú „energizujúce ovládanie pohodlia“; Systém, ktorý využíva klimatizáciu, parfumované vôňy, vykurovanie sedadiel, vetranie a masážne funkcie na zlepšenie pohody vodiča.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *