Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile Uber bude pokračovať v prevádzke v Londýne

Uber bude pokračovať v prevádzke v Londýne

Uber, ktorý bude umožnený pokračovať v prevádzke v Londýne, ktorý je v súlade s úspešným súdnym kúzlom proti prevodu pre londýnsky (TFL) rozhodnutie o zrušenie licencie minulý rok.
Zástupca vedúceho sudcu Tan Ikram na Westminsterskom magistrátnom súde rozhodol, že „napriek historickým zlyhaniam“ je Uber teraz „fit a správne“ na fungovanie vo financovaní britského -rozhodnutie, ktoré prinesie istotu pre 45 000 vodičov, ktorí používajú aplikáciu v Londýne v Londýne v Londýne .
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Uber vs ovládače čiernych kabín: Konfrontácia vysvetlila
V novembri 2019 spoločnosť TFL obvinila Uber z toho, že cestujúcich ohrozili po zmene systémov firmy, neoprávnených vodičov odovzdal svoje obrázky na ďalšie účty vodiča Uber. Títo vodiči by potom mohli vyzdvihnúť cestujúcich, akoby boli rezervovaným vodičom. Súd počul, že v Londýne sa uskutočnilo 14 788 takýchto ciest.
Ďalšie porušenie videli vodičov Uber, ktorí boli buď prepustení alebo pozastavení, že boli schopní predložiť nový účet, ako aj pokračovať v privádzaní cestujúcich. Okrem toho spoločnosť TFL určila, čo v tom čase nazýva „niekoľko otázok týkajúcich sa poistenia“.
Napriek Uberovým súdnym víťazstvom bude nová licencia firmy – ktorá bude trvať 18 mesiacov – množstvo podmienok, ktoré umožnia TFL zabezpečiť dodržiavanie príslušných predpisov.

Ako získať úlohu ako vodič Uber

Toto rozhodnutie ukončí bitku, ktorá sa odohráva od septembra 2017, keď TFL najprv odmietla obnoviť prevádzkovú licenciu Uber. To viedlo k odvolaniu na súd, ktorého výsledkom bolo, že Uber vyhral obnovenú 15-mesačnú licenciu v júni 2018. Potom v septembri 2019 získal dvojmesačné predĺženie licencie, predtým ako ho TFL opäť odmietol obnoviť v novembri v novembri tento rok.
Steve McNamara, generálny tajomník združenia vodičov licencovaných taxislužieb (zainteresovaná oslava v prípade), poznamenala: „Dnešné rozhodnutie je katastrofou pre Londýn. Uber preukázal čas aj čas, aby mu jednoducho nemožno dôverovať Aby sme uviedli bezpečnosť Londýnčanov, jeho vodičov, ako aj ostatných cestných jednotlivcov nad ziskom. Bohužiaľ sa zdá, že Uber je rovnako obrovský na efektívnu kontrolu, ale rovnako obrovské zlyhanie. ““
Malo by sa Uberovi umožniť pokračovať v prevádzke v Londýne? Povedzte nám svoje myšlienky nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *