Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center Uncategorized New Kia EV4 na kurze na pestovanie elektrického rozsahu SUV

New Kia EV4 na kurze na pestovanie elektrického rozsahu SUV

KIA bude nasledovať svoje prvé elektrické auto na mieru, crossover EV6, s dvoma modelmi SUV „EV“, sa to dozvedel spoločnosť Car Express. Podľa európskeho šéfa produktu Sjoerd znieť, druhý automobil „EVX“ kórejskej značky bude veľkým SUV zameraným na USA. Ale oveľa dôležitejšie pre nás bude nasledovať model vyvinutý pre európsky trh – zhodenie hovorilo o „vyvážení“ USA a ďalších území.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Kia je držiteľom ochranných známok pre odznaky od EV1 po EV9. Veľké SUV by mohli byť označené EV7 alebo EV8 a bude ponúkať sedemmiestne schopnosti podobné schopnosti spoločnosti Hyundai Ioniq 7 SUV potvrdené na spustenie v roku 2024. Po ňom bude nasledovať crossover potenciálne nazývaný EV4, veľkosť ako súpera pre Volvovo C40 a Mercedes EQA; Tieto exkluzívne obrázky ukazujú tento model. Dizajnové podnety silne inšpirované EV6 budú pravdepodobne obsahovať svetlomety a zadnú osvetľovaciu lištu LED v plnom rozsahu, ako aj svalové povrchy a nové logo Kia.

Najlepšie elektrické SUV na nákup teraz

EV4 bude vychádzať z platformy E-GMP skupiny Hyundai-Kia pre elektrické autá. Mierne zmenšená rázvor kolies v porovnaní s EV6 (2 900 mm) znamená, že jeho rozmery budú bližšie k rozmerom nového SUV Európskeho SPEC v Kia. Inteligentné balenie umožnené všestrannou platformou maximalizuje priestor v kabíne, s menším počtom kompromisov ako v aute so spaľovaním. A dokonca aj s kratším rázvorom kolies EV4 pravdepodobne využije technológiu batérií EV6.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *