Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile Obranca Land Rover Číslo 2 milióny zvinutí z línie Solihull

Obranca Land Rover Číslo 2 milióny zvinutí z línie Solihull

Je to míľnik pre Land Rover, pretože dvoj miliónty séria, ako aj dizajn obrancov, sa odvalil z linky. Znamená to 67 rokov výroby v závode Solihull v West Midlands, ktorý na konci roka 2015 prestane robiť 4×4 pre skvelé.
Pamiatka „Defender 2 000 000“ je jedinečný dizajn, ktorý založil obsadenie All-Star vrátane profesionálneho medveďa prežitia Grylls, ako aj ocenené plakmi označujúcimi číslo dizajnu, ako aj zúčastnených ľudí.

Autá a nákladné autá budú debutovať na Goodwoodskej oslave rýchlosti tento týždeň, predtým ako sa predajú na špeciálnej charitatívnej aukcii Bonhams 16. decembra, tesne pred koncom výroby obrancov.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Aukcia získa finančné prostriedky na celosvetovú federáciu Červeného kríža, ako aj pre spoločnosti Red Crescent, ako aj Narodenú bezplatnú nadáciu. Ralph Speith, generálny riaditeľ spoločnosti Jaguar Land Rover, uviedol, že predaj je „vhodnou metódou na oslavu funkcie, ktorú obranca hral pri podpore humanitárnej pomoci už desaťročia“.
10

Pokračuje v zhrnutí série 1, 2, 3, ako aj neskoršieho obrancu ako dodanie možnosti pre prieskumníkov, charitatívne organizácie, poľnohospodárov a dokonca aj licenčné poplatky. Počas 67 -ročnej histórie pomohla priekopníkom dosiahnuť nedosiahnuteľné. To, čo začal život ako poľnohospodársky pracovný kôň, presiahlo automobilový svet, aby sa nakoniec stal ikonou svetového štýlu.
Povesti o nástupcovi spoločnosti Land Rover voči obrancovi už roky šíria, avšak manažér štýlu Gerry McGovern už predtým vyhlasoval, že sa vytvorí celá domácnosť úplne nových návrhov obrancov, pričom prvé sa objaví v roku 2018.
Teraz sa pozrite na našich najlepších 10 najlepších 4×4, aby ste sa dostali teraz …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *