Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile Mitsubishi na spustenie nového SUV ročne do roku 2021

Mitsubishi na spustenie nového SUV ročne do roku 2021

Mitsubishi má v úmysle zaútočiť na trh SUV s množstvom malých, stredných a veľkých SUV v snahe stať hnacie ústrojenstvo.
V rozhovore pre Automobile Express šéf Mitsubishi UK Lance Bradley podrobne opísal veľké plány firmy posunúť okolo 45 000 automobilov ročne do roku 2021 vďaka celej škále SUV pomocou elektrických, plug-in hybridných a konvenčných benzínových a naftových motorov.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie 4×4 a SUV, aby ste sa dostali teraz
Päť nových SUV sa skladá z crossoveru Nissan Juke, väčšieho malého SUV ASX, nového SUV strednej veľkosti a modelov SHOGUN SPOGUN a SHOGUN. Samotný ASX zostane v rozsahu do roku 2020.
Nové väčšie SUV nad ASX
Prvým rozhodujúcim vozidlom, ktoré dorazí, bude SUV, ktorý sa nachádza medzi súčasnými modelmi ASX a Outlander. Bude sa spustiť budúci rok a bude vychádzať z XR-Phev II, ktorý sa prvýkrát objaví na motorovej výstave v Ženeve v roku 2015. Používa malý benzínový motor spojený s elektrickým motorom 161 koní na poskytnutie emisií CO2 40 g/km.
Keď príde nováčik, bude sedieť nad ASX, kým ho nakoniec nahradí do roku 2020. Pod ASX bude sedieť nový B-SUV s veľkosťou Nissan Juke, ktorý bude založený na EX uvedený na tohtoročnej Ženevskej výstave. Je to kompaktný, päťdverový crossover, ktorý bude k dispozícii s plnou elektrickou energiou, ktorá poskytuje dosah 250 míľ, a pravdepodobne sa k nim pripojí oveľa konvenčne napájaná benzínová alebo dieselová verzia (na obrázku hore). Očakáva sa, že sa spustí v roku 2018.
Nový B-SUV pomôže zákazníkom rozpoznať Mitsubishi ako výrobcu elektrických automobilov, verí Bradleymu. “Vždy hovorím, že potrebujete povolenie zákazníka predať auto,” uviedol. „Ľudia nás poznajú za predaj SUV s pohonom všetkých štyroch kolies; Teraz si myslím, že dostávame rekord v predaji elektrických automobilov. Zatiaľ sme tam nie sme, ale dostávame sa tam vďaka Outlander PHEV a týmto novým modelom – dostaneme sa na úroveň, ktorá je pre ostatných tvorcov ťažké zladiť.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *