Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile Hyundai I30 n Line Warm Hatch získava 1,0-litrový benzínový výkon

Hyundai I30 n Line Warm Hatch získava 1,0-litrový benzínový výkon

Hyundai oznámil novú linku základného modelu i30 n. Nový prírastok je vybavený najmenej výkonným, ale veľmi populárnym, ale veľmi populárnym trojvalcovým motorom s rozlohou 118 koní. To znižuje vstupnú cenu na čalúnenie n linky o približne 1 000 GBP. Ceny sa teraz začínajú na 19 995 GBP.
Tento nový motor sa pripojí k existujúcej benzínovej jednotke s rozlohou 138 koní 1,4 litra 1,4 litra I30 N. Rovnako ako väčší motor, jeho škrtiaca škrtiaca škrtiaca klapka bola údajne vylepšená, aby poskytla ostrejšiu reakciu v porovnaní so štandardnými modelmi i30. Menší motor je k dispozícii iba so šesťstupňovou manuálnou prevodovkou, zatiaľ čo väčšia jednotka ponúka voliteľnú sedemstupňovú automatickú duálnu spojku.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie horúce hatchbacks na kúpu práve teraz
Rad linky spoločnosti Hyundai’s I30 N je navrhnutý tak, aby oslovil tých, ktorí chcú štýl s motorským športom bez výkonu horúcich prielezov a spotreby paliva. Požičiavanie Racier Full-Fat i30 N Racier, najnovší teplý poklop Hyundai nasleduje v rovnakom duchu ako modely ST-Line spoločnosti Ford a deriváty Sportline Sportline.
Predné a zadné nárazníky sa pozorne zhodujú s tými, ktoré sú namontované na I30 N, Hyundai’s First Hot Hot Hatch, hoci spodný spojler na pery vpredu je zakončený skôr strieborným prúžkom ako červeným. Okolo chrbta sa nachádzajú dvojité výfukové potrubia a kolesá do 18 palcov sú zabalené do pneumatík Michelin Pilot Sport 4.
Existujú dva deriváty, z ktorých si môžete vybrať: n riadok a n riadok +. Line N je možné schovať buď motorom a obsahuje LED chvostové svetlá, látkové športové sedadlá, čierne hlavné miesto, kožený športový volant a gobobický gombík značky N. Funkcie infotainmentu sa starajú cez osem palcovú dotykovú obrazovku vybavenú Apple CarPlay a Android Auto.
Modely N Line + sú k dispozícii iba s väčším 1,4-litrovým motorom a pridávajú LED svetlomety, vyhrievané a elektricky nastaviteľné športové sedadlá upravené kožou a semišom, plus vyhrievané ovládanie volantu a dvojitého zón. Bez ohľadu na špecifikáciu je vstavaný Sat-Nav voliteľným extra 250 GBP.
V predaji sa teraz línia I30 N začína na 19,995 GBP za 1,0-litrový model s tromi valcami, ktorý sa vyšplhal na 21 255 GBP za manuálny vybavený 1,4-litrový štvorvalcový štvorvalc a 22 255 GBP za auto. N Riadok + varianty manuálu aj automatického vozidla stoja 2 000 GBP viac ako ich ekvivalentné modely n -line.

Pozrite sa na najlepšie horúce hatchbacks z roku 2018…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *