LA Motor Show 2017: Round-Up

The Los Angeles Automobile Show 2017 bola posledným obrovským dátumom v tohtoročnom kalendári výstavy automobilov. Prehliadka sa na začiatku decembra umiestnila v kongresovom centre v Los Angeles v Kalifornii.
LA je jednou z najstarších motorových predstavení, ktoré stále beží; Podujatie sa prvýkrát konalo v roku 1907. Tvorcovia zo Spojených štátov, ako aj zvyšok sveta zostupujú do kongresového centra ročne, aby predviedli svoje úplne nové výrobné vozidlá, ako aj prelomové návrhy nápadov.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie nové vozidlá na rok 2018
Táto udalosť predstavuje poslednú obrovskú možnosť, aby tvorcovia upútali pozornosť verejnosti, ak tak ešte neurobili na motorových reláciách Detroitu, Tokiu, Ženeve alebo Frankfurte. Dôraz je pochopiteľne zameraný na americký trh, tento rok v LA bolo v LA veľa nových kovov, ktorý je vhodný pre kupujúcich v Spojenom kráľovstve.
Nižšie môžete objaviť všetky rozhodujúce vozidlá, ktoré hrali na Motor Show 2017…
LA Motor Show 2017: Kľúčové autá
Mercedes CLS-Nové štvordverové kupé od spoločnosti Mercedes s hladkým vzhľadom a vysokej kabíne. BMW i8 Roadster-zábaly Nakoniec spúšťajú konvertibilnú verziu hybridnej supercar.infiniti QX50 SUV Rival The BMW X3.Jeep Wrangler – Prúd v dlhej línii Wranglers má vernosť svojej minulosti, ale zvyšuje počet inovácií.
LA Motor Show Tvorcovia A až Z
BMW
Dlho očakávaný i8 Roadster spoločnosti BMW bol nakoniec odhalený na LA Motor Show spolu s aktualizovanou verziou jej kupé sestry. Soft-top I8 stojí 12 000 GBP oveľa viac ako jeho náprotivok Coupe, na 124 730 GBP, ale funguje úplne elektrická strecha, ktorá trvá otváranie alebo zatvorenie 15 sekúnd. I8 Roadster získava 60 kg hmotnosti z dôvodu pridaného posilnenia tela hliníka a CFRP, hoci sa môže pochváliť podobným výkonom ako tvrdý top I8.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *