Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile Mierne hybrid BMW 3, X3 a X4 nastavené na predstavenie

Mierne hybrid BMW 3, X3 a X4 nastavené na predstavenie

BMW v roku 2020, odhalilo, že tento rok v lete zavedie mierne hybridné variácie salónu 3 série, ako aj X3, ako aj X4 SUV. Vyhlásenie bolo overené v štvrťročnej aktualizácii značky, v ktorej sa venovalo 20 -percentnému zníženiu emisií CO2 v roku 2019. Podobná technológia je tiež spôsobená, že sa objaví v sérii 1 koncom tohto roka.
Reklama – článok pokračuje nižšie

48-Volt mierny hybridný systém bol ponúkaný ako bežný na nafte na vstupnej úrovni 5 od jesene minulý rok. Kombinuje preplňovaný 2,0-litrový štvorvalcový dieselový motor BMW s výkonom 2,0 litra s dieselovým motorom s kompaktným batériou, ako aj integrovaným štartérom, ktorý poskytuje rovnako extra 11 koní pri zrýchlení.
Pri pobreží rýchlosti pod 99 mph, mierny hybridný systém odpojí spaľovací motor v prospech spotreby paliva. Inovácia tiež vypne motor pri spomaľovaní z rýchlosti 9 mph alebo nižších, pričom pri brzdení sa pri brzdení vyplatí z batérie.
Mierna hybridná naftová hnacia sústava bude v nasledujúcom roku v nadchádzajúcom roku nahradiť tradičný 2,0-litrový dieselový motor BMW v modeloch „20D“ firmy. Aktualizácia umožní nemeckej značke uspokojiť progresívne prísne predpisy o emisiách spolu s nadchádzajúcimi celoelektrickými SUV IX3 a vodíkom a elektrickým X5.
Na inom mieste v rozsahu 3 sérií 318i vykopal svoj trojvalcový benzínový motor pre výkonnejšiu štvorvalcovú jednotku s hmotnosťou 2,0 litra 156 koní. Zatiaľ čo od januára je ponúkol hatchback 1 Hatchback s 2,0-litrovým motorom s rozlohou 187 koní, až do konca tohto roka nedostane miernu hybridnú pomoc.
Čo je mierny hybrid? Zamierte na naše súrodenecké miesto, ktoré drivuje, aby ste objavili viac …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *