Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center Uncategorized Toyota C-HR Hy-Power Signals Future Toyota Performance Hybrids

Toyota C-HR Hy-Power Signals Future Toyota Performance Hybrids

Toyota odhalila vysoko výkonnú hybridnú víziu svojho c-HR crossover na Frankfurt Motor Show s názvom C-HR Hy-Power. Nápad zatiaľ Auto odhaľuje, že čoskoro pôjde do výroby, ako aj ju využíva Toyota ako hlavný akt na zavedenie novej stratégie pre svoju hybridnú zostavu.
Reklama – článok pokračuje nižšie

C-HR Hy-Power si predstavuje európske štúdio spoločnosti Toyota so sídlom na juhu Francúzska, ako aj vizuálne obsahuje agresívnejší vzhľad v porovnaní s tradičnými verziami kríženia.
• Všetky najnovšie z motorovej show vo Frankfurte v roku 2017
Tieto vylepšenia stylingov sa však nedosiahli s novými karosériami-každý panel na C-HR Hy-Power je presne rovnaký, ako objavíte na výrobnom automobilu. Namiesto toho expresívne využívajú farby, dokončovanie a obloženie načrtnutia.
Dart Matt Silver Paint je integrovaný s lesklými čiernymi kúskami, ako je napríklad pera na prednom splitter, ako aj predlžovanie kolesa. Tmavá chrómová čalúnenie sa používa na rámy okien, ako aj na jazdy automobilov a nákladných automobilov na 20-palcových zliatinových kolesách.
Kontrastné oranžové zvýraznenia sa ovinú okolo horného konca vozidla s oranžovým filmom „Diamond Cut“ pokrývajúci strechu. Podobný oranžový aj čierny štýl sa opakuje v kabíne.
7
O našej reklame na túto reklamu

Pod vylepšeniami Styling, Toyota sľubuje, že C-HR Hy-Power sa môže pochváliť vzpriameným vysoko výkonným hybridným hnacím ústrojenstvom. Insider Toyota povedal Auto Express: „Autá a nákladné auto nie sú overené na výrobu, ale je to však viac ako pravdepodobné.“ Auto odhalil pochopenie, ak dostane ekologické svetlo, dizajn sa bude predávať budúci rok.
A Toyota využila odhalenie C-HR Hy-Power na odhalenie novej stratégie pre svoje hybridné vozidlá.Toyota Europe Manager Johan Van Zyl vysvetlil: „V budúcnosti poskytneme všetky návrhy dvoma hybridnými pohonnými jednotkami.
„Jeden sa zameria na účinnosť paliva, ako aj na hospodárstvo. Druhá ponúkne viac energie a zlepšenú dynamiku jazdy. “ Spoločnosť Toyota sľubuje, že sa dozvieme viac o jej vysoko výkonnej hybridnej stratégii začiatkom roku 2018.
CH-R je pre Toyota obrovským hitom, pričom hybridy predstavovali náhle vysoký podiel 77 % predaja. Van Zyl dospel k záveru: „Hybrid zostane kľúčovým diferenciátorom spoločnosti Toyota a rozšírime našu ponuku o viacerých derivátov a hnacích jednotkách.“

Chceli by ste vidieť vysoko výkonnú verziu výroby Toyota C-HR? Pochopme nás nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *