Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile Noví 2023 BMW série 5 chytení na fotoaparáte prvýkrát

Noví 2023 BMW série 5 chytení na fotoaparáte prvýkrát

Naši špionážni fotografi si prvýkrát všimli sériu BMW 5 novej generácie v strede svojho vývojového programu. V roku 2023 dosiahne showroomy s možnosťou čisto elektrického variantu i5, ktorý jej umožní súťažiť priamo s nadchádzajúcim Mercedes EQE a nedávno revidovaným modelom Tesla S.
Reklama – článok pokračuje nižšie

All-Electric BMW séria 5 bude nasledovať crossover IX3, salón i4 a väčšie SUV IX do showroomov-a rovnako ako tieto autá bude mať predponu „i“ pred číslom modelu, aby ste ho odlíšili od benzínu, Hybridné varianty nafty a doplnku, ktoré sa objavia aj v rozsahu.

Najlepšie výkonné automobily 2022

Nový séria BMW 5 zdieľa prvky svojho dizajnu s pripravovanou sériou 7 s rovnakými úzkymi svetlometmi a podobne agresívnym nosom. Na rozdiel od niektorých nedávnych ponúk BMW, ako napríklad séria 4, boli obličkové mriežky udržiavané v rozumnej veľkosti.
Celkovo sa zdá, že vylepšenia štýlu sú skôr evolučné ako revolučné. Nový automobil vyzerá podobne ako súčasný model v profile a zadný koniec si zachováva väčšinu rovnakých riadkov – priamo až po sporíku Dinky Ducktail na vrchole bootlid.
Súčasná séria G30 5 je založená na modulárnych Clar podkladoch BMW, ktoré vo svojej konštrukcii využívajú vysoko pevné ocele a ľahké kompozity. Tento model ôsmej generácie bude pravdepodobne používať aktualizovanú verziu tej istej platformy a vzhľadom na to, že SUV IX3 využíva podobné základy, EV Tech sa pravdepodobne prenesie.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *