Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile Toyota Repolling: Yaris a RAV4 medzi 6,4 m postihnuté autá

Toyota Repolling: Yaris a RAV4 medzi 6,4 m postihnuté autá

Toyota je prekvapivo známe slovo, keď hovoríme o stiahnutí automobilov – a značka je opäť na nej s piatimi samostatnými problémami, ktoré vedú k globálnemu stiahnutiu 6,4 milióna vozidiel .
V celej Veľkej Británii boli tri problémy ovplyvnené 35 124 automobilom, čo viedlo japonské automobilky, aby oznámila bezpečnostné stiahnutia z týchto modelov RAV4, Hilux, Yaris a Urban Cruiser, ktoré sa tieto chyby ovplyvnili.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Nasleduje správa vo februári, že z dôvodu problému softvéru bolo odvolaných viac ako 30 000 modelov Prius, a bez UUK, ktoré sa netýkalo 885 000 automobilov z dôvodu problému s klimatizáciou.
Obrovská väčšina príslušných automobilov hrozí vystavením chyby, ktorá môže mať za následok, že airbag vodiča sa v prípade havárie nevysekáva.
Je to kvôli tvaru a polohe držiaka pre špirálový kábel jednotky airbagov, ktorý je možné poškodiť pri otočení volantu. Celkom 24 785 verzií britských verzií RAV4 a Hilux postavených v období od júna 2004 do decembra 2010 je potenciálne poruchou a Toyota pripomína automobily, aby bolo možné namontovať vylepšenú špirálovú šnúru.
V modeloch 10 339 Yaris a mestských krížnikových krížnikov vyrábaných od januára 2005 a augusta 2010 sa vyskytuje aj problém s kapacitou Seat Rail Spring.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *