Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center Uncategorized Cesta Of Discovery: Prvý deň

Cesta Of Discovery: Prvý deň

Ak ste nepočuli o ceste Land Rover’s Discovery, umožnite mi vyplniť vás. posielať toto auto spolu s konvojom troch podobných objavov na výlete 8 000 míľ z Birminghamu (kde bolo postavené) do Pekingu, práve včas na Pekingskú motorickú show.
Štyridsaťpäť dní neskôr, ako aj tím profesionálov v oblasti Land Rover, ako aj médiá z celého sveta, prešli s 13 krajinami En Cousty do Číny, ktoré sa zaoberali každým typom terénu, od hlbokého snehu po púšte. Automatické odhalenie bolo vypracované pre poslednú etapu cesty – dvojdňová 700 míľová jazda od Zhongwei do Pekingu – ako aj úlohy pomáhať konvojovi dosiahnuť konečný cieľ v jednom kuse.
Reklama – článok pokračuje nižšie

[[{“Typ”: “Media”, “View_mode”: “Content_narrow”, “fid”: “69682”, “Atributes”: {“alt”: “”, “class”: “médiá-image”}}}}}}}}} ]]
Prvá vec, ktorú si treba poznamenať, je, že ide o vozidlá so štandardným špecifikám, až na niekoľko malých výnimiek. Pretože v niektorých krajinách sú nedostatok nafty, sú poháňané 5,0-litrovým benzínovým motorom V8 (nie sú ponúkané vo Veľkej Británii), boli namontované strešné stojany na to, aby priniesli Jerry Cans s palivom, ako aj náhradné pneumatiky, ako aj ďalšie. Bezpečnosť pod telom na ochranu mechanických látok v najhoršom teréne. Doteraz je pár punkcií, ako aj kamenné lupienky jedinými bojovými jazvami, ktoré si vybrali autá a nákladné autá. Potom žiadny tlak.
Deň sa začal s 6:00 raňajkami, ako aj 6,30 začiatkom od nášho hotela v Zhongwei, a hneď ako sme rozdrvili míle na novo postavenom a prakticky prázdnej diaľnici smerujúcej na východ. Je znepokojujúce, že náš Sat-Nav nám povedal, že na pokrytie je viac ako 100 km, ale ukázalo sa, že je to dočasné výpadky. Číňania samozrejme stavajú nové cesty tak, že sa vodičom odporúča aktualizovať svoju softvérovú aplikáciu SAT-NAV každé tri mesiace.
S 200 km stint pod našimi pásmi sme sa pretiahli na palivo – diskotéky boli v priemere o niečo menej ako 20 MPG počas celej cesty, ktorú mi povedali – nie je chudobné pre 385 koní V8 úplne plné cestujúcich, batožiny a vybavenia. Na servisnej stanici som odmietol regionálne občerstvenie-z nejakého dôvodu neboli nabité kuracie nohy, ktoré som mal na mysli.

Rovnako ako scenéria skončila ako monotónna, ako aj indikácie o nesprávne napísaných cestách, ktoré vám hovoria, že „Buckly Up“ prichádzajú hrubé aj rýchlo, narazili sme na webovú dopravnú zápchu, vďaka ktorej sa M25 v dopravnej špičke zdal krotký. Na 20 km boli uhoľné nákladné autá sediace nosom na chvost zaseknuté v pravom jazdnom pruhu za nehodou vpredu. Našťastie pre nás bolo nezákonné, aby využili ľavý pruh, keď je džem, a tak sme pokojne prešli okolo. Náš sprievodca nám povedal, že tretina všetkých čínskych uhlia cestuje po tejto ceste, rýchlostná cesta Tsing Tao, 24 hodín denne. Samotný objem nákladných automobilov slúžil ako výrazná pripomienka toho, čo poháňa výkričnú ekonomiku Číny.
Po obede v starovekom meste zvanom Pingyao sme sa nakoniec objavili v meste Tiuuan – dom na 4,1 milióna ľudí a zdanlivo presne rovnaký počet automobilov. Viac ako úsudok sme sa však zaoberali prepletením našej metódy a dostali sme sa do hotela bez zranenia. Zajtra je to posledný tlak – šesťhodinová jazda do Pekingu, kde sa všetky udalosti môžu začať.
Partnerstvo

Potrebujete ponúknuť svoje auto?
Nájdite svoju najlepšiu ponuku z viac ako 4 000 obchodných zastúpení, ako aj ponuku až za viac ako 1 000 GBP. Je to také ľahké.

Predajte svoje prepravené ‘vynikajúce’trustpilot

Prečítajte si cestu Of Discovery: Deň 2 tu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *