Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile Geneva Motor Show, ktorá predstavuje katarskú výstavu v roku 2022

Geneva Motor Show, ktorá predstavuje katarskú výstavu v roku 2022

Organizátori Geneva Motor Show odhalili plány pre súrodeneckú show na Blízkom východe, ktorá sa bude konať vo financovaní v Katari v Dauhajom Biannual.
Prvé vydanie Expo sa nazýva Katar Geneva Motor Show a bude sa umiestniť buď na jeseň 2022 alebo 2023, pričom každé dva roky sa umiestnia každé dva roky na výstave Dauhy a na seminárovom centre.

2022 Geneva Motor show zrušená z dôvodu kontinuálnej pandémie Covid-19

Prehliadka nenahrádza primárnu výstavu vo Švajčiarsku, ktorá sa bude konať každý rok, ako sa bude v roku 2022 vrátiť v roku 2022 po dvojročnom pozastavení z dôvodu nepretržitej celosvetovej koronavírusovej pandemiky.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Organizátori tvrdia, že „úplný koncept“ toho, ako bude vyzerať nová verzia v Ženeve v Ženeve, bude poskytnutá počas Ženevskej show 2022, ktorá sa bude konať od 19 do 27. februára budúceho roka.
Maurice Turrettini, prezident dlhodobého výboru Ženevskej celosvetovej motorovej show, povedal: „Sme veľmi šťastní a poctení, že Katarský cestovný ruch sa do nás započítal do koncepcie novej motorovej show v Dauhe. Naše partnerstvo je výsledkom mimoriadne dôveryhodných a konštruktívnych diskusií od prvého dňa.
„Spoločné sily s katarským cestovným ruchom nás vybavujú, aby sme sa zamerali na nadchádzajúce 91. vydanie GIMS vo februári 2022, kde budeme môcť zhromaždiť koncepty, ako aj na poznatky pre novú motorickú show v Dauhe.“
Kliknite doprava tu pre všetky najnovšie v rozvoji, rovnako ako motorová show Mníchov v roku 2021 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *