Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile „Diesel je pod napadnutím ako nikdy predtým – rovnako ako tí, ktorí na ňom prevádzkujú svoje vozidlá“

„Diesel je pod napadnutím ako nikdy predtým – rovnako ako tí, ktorí na ňom prevádzkujú svoje vozidlá“

postačuje. Dieselové vozidlá, ako aj ich vodiči sú každý deň usilovne démonizovaní. Doom súvisiace s Derv, ako aj temnota, je teraz zúfalo poskytnutá s búrlivosťou, ktorú predtým neboli svedkami. Niektoré odvodené domácnosti, ktoré nedávno investovali do dieselov, do veľkej viery teraz ukončia životy svojich spoluobčanov prostredníctvom emisií z výfukových potrubí svojich „zabijákov“ automobilov.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Sadiq Khan, primátor Londýna, ako aj Laborov potenciálny vodca/PM v Čakaní, je hlavným vrahom vo vojne, ktorý sa na týchto strojoch vedie. Ukazuje prstom na mužov, ženy, ako aj na deti, ktoré majú temeritu využívať ich na každodenný život. Rovnako ako im hovorí, že: „London Air je smrteľný.“
• „Dieselová debata smeruje nesprávnym smerom“
Naozaj? Je to druh strašidelnej správy Londýnskeho „vodcu“, ktorý by mal vydávať? Čo s vládnucimi konzervatívcami opovrhujúcimi opúšťajúcimi extrémne motoristov, ktorí lemujú pokladnice v štáte HM Treasury, ako aj nešťastní, ako aj beznádejné libové démonky, ktoré tiež poskytujú dieselové vozidlo, ktoré kopajú ako nikdy predtým, skutočne sa bojím o svoju budúcnosť. Skutočne je to pod napadnutím – rovnako ako desiatky miliónov občanov Spojeného kráľovstva, ktorí sa rozhodnú riadiť svoje vozidlá.
Priemysel vozidiel s dominanciou nafty s naftou, ktorý má ročný obrat vo výške 70 miliárd GBP, musí ísť na hlavu s anti-dieselovou skupinou, ktorá zahŕňa politikov pre odborníkov na výrobcov problémov, nevadí cynikom s oprávnenými peňažnými záujmami. Rešpektovaný, vysokoprofilový, pro-dieselový advokát musí byť zamestnaný v organizácii ako SMMT a/alebo Volkswagen Group. Tento mesiac. Pred dieselovými motormi, ako aj nespočetných výrobných úloh, ktoré vyrábajú, boli vyhynuté.
• Zákaz nafty? Nová „daň z toxínov“ by mohla poplatok za dieselové vozidlá poplatok 20 GBP za to, aby šli do britských miest
Hovorím tu tu o pro-dieselovom aktiviste, ktorého jediným úlohou je ísť do bitky každý deň, brániť a zachrániť dieselové auto. Musí byť na naftových vozidlách, čo mal Bob Geldof na online pomoc, čo mal Ali Campbell Blairovi, čo je Nigel Farage pre nezávislosť Spojeného kráľovstva.
Nenažú ich alebo sa im páči, tieto zložité orechy preukázali záznamy pri zúrivej aj efektívnej kampani. Motorový trh Spojeného kráľovstva nemôže zaplatiť za to, aby nevyužil podobne efektívny súkromný na boj proti veľkému boju na podporu neúspešných, špecifikuje umenie, dieselový automobil pre domácnosť.

Pravda je, že pri pohľade na všetky zdroje znečistenia ovzdušia sú také mierne vozidlá, dokonca kolektívne, menšími páchateľmi. Nikdy si to nepamätáte.
A neumožnite starostovi Khanovi, ako aj iným dieselovým popieračom, aby si to nepamätali.
Súhlasíte s Mikeom? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *