Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile “Naozaj záleží na tom, kde JLR stavia ďalšieho obrancu?”

“Naozaj záleží na tom, kde JLR stavia ďalšieho obrancu?”

Takže JLR bude stavať nového obrancu na Slovensku a, ako sa očakávalo, došlo k spravodlivému „koncu sveta je blízko“ z niektorých štvrtí.
Ale pre mňa je oveľa nevyhnutnejšie, že Jaguar Land Rover stavia fantastický nový obranca Land Rover, ako je postavený. A ak sme úprimní, veľa kupujúcich nebude vedieť, kde je postavená, a je ešte menej pravdepodobné, že sa im to bude starať – oveľa dôležitejšie je pre nich to, čo auto robí a ako to robí.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Nová továreň JLR v Slovensku na vybudovanie nového obrancu
Samozrejme by bolo krásne, keby JLR mal postaviť auto vo Veľkej Británii, ale ako britská firma musí urobiť najlepšie rozhodnutie spoločnosti-aj keď to znamená budovanie automobilov mimo Veľkej Británie.
A je to konkurenčný trh, v neposlednom rade v presviedčaní korporácií, aby vybudovali rastliny a investovali silne vo vašej krajine-Slovensko to robí dobrú prácu, pričom skupina VW a KIA vyrábajú vysoko kvalitné výrobky z ich tovární. Nepochybujem o tom, že továreň JLR v Nitre by urobila presne to isté.
Nakoniec takéto rozhodnutie väčšinou klesá na náklady. Zaujímalo by ma, ako veľmi sa vláda Spojeného kráľovstva snažila postaviť novú rastlinu? Alebo vyhliadka Spojeného kráľovstva opustila EÚ po nadchádzajúcom referende, o čom sa JLR zaujíma?
Jaguári v zahraničí a Land Rovers sa nemusia báť-ako početné potenciálne majitelia malých krajín odkladá auto postavené v Rakúsku, nie v Oxforde? A aké početné majitelia Audi Q7 sa obávajú, že ich auto bolo postavené v rovnakej slovenskej továrni ako Škoda Citigo?
Slovenská rastlina, ako aj továrne v Brazílii, Číne, Indii a Rakúsku, sú nevyhnutné, ak chce JLR zdvojnásobiť svojich súčasných 500 000 ročne objemy predaja. A, nezvyčajné, ako sa môže zdať, nová rastlina na Slovensku pomôže chrániť oveľa viac pracovných miest JLR späť domov.
Myslíte si, že by mal byť postavený ďalší obranca vo Veľkej Británii? Dajte nám vedieť, čo si myslíte v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *