Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center Uncategorized Nový 2019 Mercedes EQC: Ceny a špecifikácie oznámenia

Nový 2019 Mercedes EQC: Ceny a špecifikácie oznámenia

Mercedes oznámilo ceny a špecifikácie pre celoelektrické SUV EQC. Bude to prvý čisto elektrický model nemeckej firmy a bude pôsobiť ako konkurent pre model Tesla Model X, Jaguar I-Pace a Audi E-Tron. Prvá limitovaná edícia EQCS dosiahne v júli obchodné zastúpenia vo Veľkej Británii, po ktorom nasleduje spustenie širšieho rozsahu koncom roka 2019, pričom ceny začínajú od 65 640 GBP.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Zostava EQC Mercedes obsahuje štyri úrovne výbavy a dve špeciálne varianty vydania. Rozsah sa otvára pomocou EQC 400 4Matického športu, ktorý je štandardne s 19-palcovými zliatinovými kolesami, aktívnym parkovacím asistentom, reverznou kamerou a LED svetlometmi. Vo vnútri dostávajú kupujúci najnovší informačný systém MBUX, prispôsobiteľné okolité osvetlenie a vyhrievané predné sedadlá.
• Mercedes EQC Ride Review
Linka Mercedes EQC AMG Mercedes v strednom rozsahu začína na 67 635 GBP a pridáva sadu 20-palcových kolies zliatiny AMG, prepracovanú mriežku chladiča „dvojčatá“ a prepracovaný predný nárazník s príjmom chrómovaného vzduchu a čiernym lemom. Interiérové ​​doplnky zahŕňajú pár športových sedadiel AMG s kožou a nové bežecké dosky.
30

Modely AMG Line Premium Models začínajú od 72 280 GBP a zahŕňajú elektrickú posuvnú strechu, prémiový systém priestorového zvuku Burstester, podporu bezdrôtového nabíjania smartfónov a „energizujúceho“ balíka spoločnosti Mercedes, ktorý tvrdí, že vylepšuje pohodu vodiča na diaľkových cestách Teplota a osvetlenie kabíny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *