Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center Uncategorized Nárok na poistenie platby výmoľami, ktoré sa uplatňovali každých 11 minút v Británii

Nárok na poistenie platby výmoľami, ktoré sa uplatňovali každých 11 minút v Británii

, nárok na poistenie platby za poškodenie výmole každých 11 minút v minulom roku motoristi vo vynikajúcej Británii, ukazujú údaje rady.
Podľa správy nadácie RAC v roku 2013/14 sa v roku 2013/14 podalo takmer 50 000 motoristov, pričom v roku 2013/14 vyhlásili regionálne rady v Anglicku, Škótsko, ako aj Wales, ktoré vyčarujú 3,2 milióna GBP.
Avšak menej ako štvrtina zo 48 664 vyhlásení Pothole bola schválená po celej vynikajúcej Británii, pričom tento klesol až na 18 percent vo Walese.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Počet vyhlásení v roku 2013/14 vzrástol v predchádzajúcom roku, avšak typická výplata za úspešný poistný nárok klesol z 357 GBP na 286 GBP. Typické náklady na správu každého poistného nároku – úspešné alebo nie – boli 147 GBP.
• Všeobecné voľby 2015: Kto je na strane motoristov?
Surrey na vrchole ligovej tabuľky za najväčší počet vyhlásení, s 3 912, avšak povolil iba 20 percent z nich. To naznačovalo, že Rada vyplatila 250 289 GBP. V druhom mieste bol Essex (2 548 nárokov), že rada sa podpísala na menej ako štyri percentá vyhlásení – rovná 156 008 GBP.
Odhadovaný nevybavený výmol na britských cestách predstavuje 12 miliárd GBP, ako aj Nadáciu RAC, ktorá skúmala súčasné údaje od flexibility informačných požiadaviek pre všetkých 207 rád, uviedla, že vláda potrebná na uprednostňovanie dodávok nákladov s HS2, ktorá stojí odhadom 50 GBP miliarda.
Profesor Stephen Glaister, riaditeľ Nadácie RAC, uviedol: „Tieto čísla budú pravdepodobne myšlienkou ľadovca. Veľa motoristov bude odložených v čase zahrnutých do vyhlásenia proti Rade, ako aj veľa rád robí svojich najlepších, aby odradili žiadateľov, ktorí sa blížia.
• Náklady na benzín dosiahli 5-ročné minimum
„Základný problém však nie je na dverách našich radníc s ústrednou vládou. Napriek príležitostným jednorazovým grantom spojeným s obdobím extrémneho počasia jednoducho neposkytujú rady dostatočné množstvo peňazí na to, aby si udržali svoje cestné siete rovnako ako škrabance.
„Opustené povrchy ciest nespôsobujú iba poškodenie vozidiel; Sú tiež potenciálne smrteľné, najmä pre dvojkolesových používateľov cestnej premávky. ““
Už ste niekedy uplatnili poistné nároky na poškodenie výmole na vaše auto? Povedzte nám o tom v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *