Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile Obrovský Fiat Chrysler Remert po utečeneckých zraneniach

Obrovský Fiat Chrysler Remert po utečeneckých zraneniach

Skupina Fiat Chrysler odhaľovala obrovské celosvetové stiahnutie z 1,1 m vozidiel, čo v súlade so zámerom utečencov, ktoré spôsobili zranenia pri najmenej 41 samostatných incidentoch.
Runaways sa stane, pretože systém selektora prevodových stupňov na konkrétnom roku 2012-2015 Dodge Charger, Chrysler 300, ako aj dizajn Jeep Grand Cherokee umožňuje motoristom opustiť svoje automobily po nesprávnom verení, že si vybrali režim parku. V náraznom režime Automobiles Park sa overuje iba značky, ako aj nastavením výberového kolesa.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Vozidlo pripomína: Čokoľvek si vyžaduje vedieť
Väčšina zasiahnutých automobilov bola ponúkaná v Severnej Amerike, avšak až štvrtina milióna vozidiel je ovplyvnená na iných trhoch po celom svete, ako aj návrhy pod kontrolou boli ponúkané aj vo Veľkej Británii – niektoré ako osobný dovoz. , iní s oficiálnymi kanálmi.
9

Celosvetové stiahnutie bolo podnecované, ktoré sa dodržiava pri vyšetrovaní oveľa viac ako 300 sťažností Národnej správy bezpečnosti diaľnic (NHTSA). Organizácia hovorí, že „vyšetrovanie radiča v týchto automobiloch ukázalo, že je to jednoznačne bezpečnostný problém, ktorý viedol k mnohým nehodám, ako aj k mnohým zraneniam.“
Novinkou spoločnosti Reuters uvádza, že 121 nehôd už bolo hlásených po tom, čo sa vozidlá odvalili, keď boli zaparkované. Niektoré zasiahnuté budovy, iné autá alebo dokonca ich vlastní vodiči, ako aj správy o zraneniach zahŕňajú tri zlomené panvy, ako aj štyri ďalšie situácie, ktoré si vyžadujú hospitalizáciu.
NHTSA skontrolovala mechanizmus voliča prevodových stupňov a zistila, že „nie je intuitívny a dodáva zlé taktilné, ako aj vizuálne komentáre vodičovi, čím sa zvýšilo potenciálne pre neočakávaný výber prevodových stupňov“.
Ešte si nie sme vedomí žiadneho typu podobných hlásených udalostí vo Veľkej Británii. Fiat Chrysler uvádza, že sa začal prispôsobovať vylepšeným selektorom v nabíjačke, ako aj 300 od roku 2015, ako aj Grand Cherokee SUV od roku 2016.
Máte jedno z nárazových automobilov? Povedzte nám v komentároch …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *