Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center Uncategorized Nové špičkové limuzíny Toyota Century odhalilo v Tokiu

Nové špičkové limuzíny Toyota Century odhalilo v Tokiu

Toyota na výstave Tokyo Tokyo Tokyo Tokyo Tokyo Tokyo. Ak nie ste benzínou, možno nebudete oboznámení s touto špičkovou Toyota-kvôli tomu, že sa neponúka vo Veľkej Británii-ale aby ste sa dostali na obrázok, dva predchádzajúce návrhy Toyota Century poskytli veľké a výkonné motory v a “ V ‘Konfigurácia, interiéry sú pohodlnejšie ako priestor plný vankúšov, ako aj toľko priestoru na nohe, ktorý by mohol Peter Crouch pohodlne cestovať.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Informácie, ktoré zverejnila Toyota, naznačuje, že nové storočie naplní aktualizovanú inováciu štýlovým exteriérom, podobne ako u jej predchodcov. Príkladom je 5,0-litrový V8 pod kapotou, ktorý urobil to, čo by mal akýkoľvek typ environmentálne vedomého 5,0-litrového motora, ako aj spárovaný s elektrickým motorom na zvýšenie spotreby paliva.
16

Vpredu je k dispozícii zametací prístrojový panel s ovládacími prvkami usporiadanými dôstojným spôsobom. Venture dozadu, ako aj cestujúcim, sa ponúka panel Spravovania LCD na pokutu naladenia striedavého a zvukového systému – ktorý pozostáva z 20 reproduktorov. Okrem toho sú cestujúci ošetrení masírovaním sedadiel so 100% vlneným čalúnením, ležiacimi nohami, ktoré sú poháňané programom, ako aj veľkou obrazovkou na účely domácej zábavy. Toyota tiež zahrnula čítanie svetla, ktoré japonská značka uviedla, že sa dá využiť na „podnikanie alebo potešenie“ – príďte Toyota, dostať svoju myseľ z odkvapu …
• Najlepšie špičkové vozidlá v predaji
Podobne ako oveľa extrovertnejších európskych súperov, ako napríklad trieda Mercedes S a BMW 7, rozmery storočia sú trochu lode. V skutočnosti sú také veľké, že poskytli ešte jednu 55 mm dĺžku, ktorú by ste mohli zaparkovať dve múdre vozidlá v jej stope.
Zatiaľ nedošlo k potvrdeniu cien alebo keď sa storočie bude v predaji v Japonsku, okrem toho, že kupujúci by to mali očakávať v polovici roku 2018, avšak možnosti, že sa v Spojenom kráľovstve vo Veľkej Británii vytvárajú, sú neuveriteľne štíhle , čo je hanba ..
Čo veríte z nového Toyota Century? Pochopme v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *