Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center Uncategorized Každý nový automobil DS, ktorý sa má elektrifikovať do roku 2025

Každý nový automobil DS, ktorý sa má elektrifikovať do roku 2025

z roku 2025, každý nový model uvedený na trh z DS bude obsahovať iba elektrifikované hnacie ústrojenstvo, potvrdila luxusná francúzska značka. Znamená to, že v priebehu nasledujúcich siedmich rokov bude DS predávať výlučne modely pomocou hybridného alebo plne elektrického výkonu alebo oboje.
Yves Bonnefont, šéf DS, oznámil správu a uviedol: „Naša ambícia je veľmi jasná: DS je medzi globálnymi vodcami v elektrifikovaných automobiloch vo svojom segmente.“ Bonnefont potvrdil správy o plánoch značky vo francúzskom kole majstrovstiev Formuly E – sériu, ktorú DS súťažila v zvažovaní, že jej vznik v roku 2014, a ktorá sa chce zdôrazniť ako prínos pre svoje cestné automobilové plány.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Elektrifikačné zavedenie so začiatkom s krížom E-Tense 4×4 DS 7. Benzínový motor s preplňovaným 1,6 litrom bude podporovaný párom elektrických motorov – jeden pre každú nápravu – pre systém systému 296 koní. Vďaka tomu sa ľahko stane najvýkonnejšou verziou rivala Audi Q5 spoločnosti, ale nárokovaný elektrický sortiment s 30 míľou naznačuje, že by to mohlo byť tiež najviac skromnejšie.
Očakáva sa, že verzia nasledujúceho DS 3, ktorá tiež prinesie variant SUV, bude prvým plne elektrickým modelom značky. Je pravdepodobné, že bude verejne debutovať na tohtoročnej Paris Motor Show v októbri.
Čo si myslíte o pláne DS na úplnú elektrifikáciu? Dajte nám vedieť nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *