Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile 80. roky Arden AJ 4 je späť! Vyladený Jaguar XJ12, ktorý sa má vyvinúť v obmedzených číslach

80. roky Arden AJ 4 je späť! Vyladený Jaguar XJ12, ktorý sa má vyvinúť v obmedzených číslach

Nemecké ladenie Business Arden odhalil, že vyvinie čerstvú produkciu svojho AJ 4. Obmedzený na 235 jednotie Štýl krátky ako prvý AJ 4 AJ 4, ktorý bol vyvinutý v roku 1982.
Medzi Ugrady spoločnosti Krefeld Firma patrí nový predný splitter, sadu osem palcových zliatinovými kolesami široký, prepracovaný ornament kapoty, športové odpruženie a čierne exteriérové ​​lemovanie. Aby sa AJ 4 vypína, Arden dodá každému dizajnu nový interiér prispôsobený chuti zákazníka, dokonca umožní, aby sa moderný informačný systém namontoval v mieste tradičnej jednotky hlavy.
11

Arden tiež poskytne starému Jag’s Engine generálnu opravu, ktorý zvýši výkon od 265 koní na 320 koní, s pridaním športového výfuku, čerstvého sacieho potrubia a remap ECU. Výkon je napájaný štvorrýchlostnou automatickou prevodovkou (ktorá Arden vytvorená v spojení so ZF) na zadné kolesá.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Medzi ďalšie dodatky patrí ABS ako základné, ako aj voliteľný výkonový podvozok. Náklady sú prísne podľa aplikácie napriek tomu, ak zistíte, že ich chcete, uistite sa, že máte hlboké vrecká.
Ja by ste riadili súčasného Ardena AJ 4? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *