Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile Rolls-Royce v limitovanej edícii Rolls-Royce Phantom Tempus

Rolls-Royce v limitovanej edícii Rolls-Royce Phantom Tempus

Rolls-Royce uviedla na trh špeciálnu edíciu Phantom, ktorá sa nazýva Tempus. Je vybavený množstvom kozmetických vylepšení, ktoré značka tvrdí, že sú „inšpirované časom, astronomickými javmi a nekonečnými dosahmi vesmíru“. Výroba je obmedzená iba na 20 automobilov, z ktorých všetky už boli predané.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Karoséria vozidla je dokončená jedinečnou kairosovou modrou farbou, ktorá Rolls-Royce hovorí, že napodobňuje „temnotu a tajomstvo priestoru“. Farba je priviazaná ťažkými krištáľovými vločkami, ktoré údajne predstavujú hviezdy. Takže, aby sa tento efekt nezničil, Rolls-Royce tiež vymenil kovové svetlé diela tradičného fantómu za kusy čiernych výbavy.

Top 10 najlepších luxusných automobilov na kúpu 2022

Rolls-Royce si dokonca prispôsobí svojho ducha maskota extázy kapoty pre auto každého klienta a pridá gravírovanie cez základňu pre nezabudnuteľný dátum a miesto-napríklad manželstvo, narodeniny alebo obchodný úspech.
Vo vnútri Phantom Tempus je vybavený špeciálne vyšívanými optickými hlavičkami vlákien, ktorý je navrhnutý tak, aby vyzeral ako pulzar (to je elektromagneticky radiačná rotačná hviezda, nie hatchback Nissan 90. rokov). Dverové karty nesú tiež rovnaký perforovaný motív z optického vlákna.
Rolls-Royce namontoval aj hliníkový palubný panel na mieru, ktorý bol frézovaný z jedného kusu sochoru. Panel má 100 individuálnych stĺpcov, ktoré podľa spoločnosti predstavujú 100 miliónov rokov rotácie, ktorú pulzar vydrží a potom vystrelí.
Kupujúci môžu mať dokonca špeciálne upravenú verziu slávneho šampanského v tvare šampanského v tvare 37 000 GBP v Rolls-Royce. Nový hrudník Tempus Champagne je identický vo veľkosti a funkcii s konvenčným príslušenstvom, ktorý prichádza s rovnakými kryštálovými okuliarmi a kaviárovými bankami, ale má ručne maľovaný pulsar na veku.
10
O našej reklame na túto reklamu

Rovnako ako konvenčný fantóm, aj tempus je poháňaný 6,75-litrovým V12, ktorý generuje krútiaci moment 536 koní a 900 Nm. Motor má dostatok OOMPH pre čas 0 – 62 mph 5,3 sekundy a najvyššiu rýchlosť 155 mph – hoci ani jedna z týchto čísel nebude mať pre kupujúcich veľký význam.
Nebudú ani čísla emisií-čo je rovnako dobre, pretože Rolls-Royce tvrdí, že temp sa generuje medzi 341 a 356 g/km CO2. Návrh na palivo bude ešte drahší, s najlepším prípadom hospodárstva scenára 18,8 MPG.

Teraz si prečítajte našu recenziu nového ducha Rolls-Royce. Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *