Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center Uncategorized Peugeot 108 bez rizika od AX, ako aj by mohol ísť All-Electric

Peugeot 108 bez rizika od AX, ako aj by mohol ísť All-Electric

manažér Peugeot Jean-Phillipe Impharato overil, že v 108 mestských automobiloch a nákladných automobiloch zostáva veľa života-s možnosťou celoelektrickej náhrady – Zatiaľ čo väčšie návrhy by boli niečo, o čom premýšľa, keď je zlúčenie značky PSA s FCA dokončené.
S niektorými automobilmi a výrobcami nákladných automobilov, ktorí už zneli smrteľné klenoty pre mestské autá, Imparato uviedol, že jeho podnikanie zachová výrobu svojich 108.

Najlepšie mestské autá a nákladné autá na získanie 2022

Imparato povedal iba s Automobile Express: „Pred niekoľkými týždňami sme sa rozhodli, že v našej zostave zachujeme 108. Prečo? Keďže tento automobil a nákladné auto majú cenovo dostupný úspech, ako aj od jeho rozhodujúceho – vo Veľkej Británii predávame ročne okolo šesť tisíc automobilov a nákladných automobilov.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

„Nechcem však stratiť peniaze na žiadnom druhu automobilov a nákladných automobilov v mojej zostave, ako sa snažím zabezpečiť zvyškovú hodnotu svojich automobilov a nákladných automobilov v Peugeot. Takže si zachováme 108, kým nám klient nepovie: „Žiadni chlapci, nechceme, aby to viac“.
Zatiaľ čo mestské autá a nákladné autá sú pripravené zmiznúť zo zostavy niektorých tvorcov v snahe znížiť typické čísla CO2, Peugeot tento problém nemá. “Momentálne sme na mimoriadne pozitívnej úrovni CO2 a nemusíme bojovať o CO2,” uviedol Impharato.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *