Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile Bugatti Veyron Black Bess, model série Legends zobrazený v Pekingu

Bugatti Veyron Black Bess, model série Legends zobrazený v Pekingu

Toto je Black Bess, piaty a predposledný edícia Bugatti Veyron na základe Grand Sport Vitesse.
Debutoval na Pekingskej motorickej show av súlade so zvyškom série „Legends“ Bugatti sa niekedy vytvoria iba tri.
Luxusná francúzska značka sa opäť rozhodla osláviť pozoruhodné meno zo svojej minulosti a oživuje „Black Bess“ typu 18 z roku 1913, ktorý pôvodne vlastní francúzsky letecký priekopník Roland Garros.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Telo uhlíkových vlákien bolo maľované úplne v čiernej farbe s detailmi zlata, čo je ozvena štýlu historického menovky. Pridaním moderného dotyku do súčasného dizajnu sú zložité pruhy so zlatými farbami, ktoré prechádzajú zdolami svetlometov a cez predné krídla smerom dozadu.
Vo vnútri Black Bess Legend Vitesse je ľahká „béžová“ koža používaná pre stredovú konzolu a zadnú časť kabíny kontrastovaná tónovým obložením „Havanna“ pre prístrojovú dosku, interiéry dverí a panel kapotálu. Medzitým je „karmínová“ koža používaná na okraj volantu ďalším odkazom na historický typ 18.
Pomáhajú tiež označiť interiér ručne maľované náčrty na koži na paneli dverí. Každá strana obsahuje jedinečné zobrazenie pôvodného „Black Bess“ a Morane Saulnier typ H, lietadlo, ktoré používa Garros, keď dokončil prvý nepretržitý let cez Stredozemné more.
Opakujúce sa legendové funkcie pre Black Bess zahŕňajú štítok „Les Légendes de Bugatti“ pre podlhovastú stredovú konzolu a parapety v interiéri, ako aj Sily Series Legends Series Dancing Elephant Symbol – dokončený zlatom pre túto konkrétnu limitovanú edíciu.
Sila opäť pochádza z 8-litrového motora W16 Grand Sport Vitesse, ktorý generuje krútiaci moment 1 184 koní a krútiaci moment 1 500 Nm. Najrýchlejší produkčný Roadster, aký bol kedy postavený, bude spravovať 254 mph so strechou nadol a môže zrýchliť z 0-62 mph za 2,6 sekundy.
Bugatti neodhalil žiadne ceny, ale zákazníci by pravdepodobne nemali očakávať veľa zmien z 2 miliónov GBP, ak by predchádzajúce špeciálne vydania mali niečo prejsť.
Mali by ste utratiť 2 milióny GBP na automobil s názvom Black Bess? Existujú aj ďalšie možnosti, ak máte pocit, že je potrebné cestné vozidlo 200 mph, ako odhaľuje naše odhalenie najrýchlejších automobilov na svete.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *