Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center Uncategorized Mercedes ukáže, že jazyk novej generácie s estetikou Socha

Mercedes ukáže, že jazyk novej generácie s estetikou Socha

Mercedes ukázala nový dizajnérsky jazyk, ktorý sa má predstaviť na ďalšej generácii kompaktných automobilov firmy, ako sú trieda A a GLA.
Štúdia dizajnu, ktorá sa volá socha „estetika A“, má formu kompaktného salónu a predvádza nové nové línie, ktoré sa v nadchádzajúcich rokoch objavia na nových dizajnoch Small Mercedes.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Výbor s malými automobilmi Merc: 3 nové vzory pred rokom 2020
Najjednoduchším novým dizajnérskym znakom, ktorý sa má objaviť, je zavedenie zaoblenej mriežky v štýle „Panamerica“ s vertikálnymi lamelami, podobne ako tá na kupé AMG GT R. Nad novou mriežkou študovne športuje silné, svalové záhyby vyrezávané do kapoty.
Socha tiež naznačuje, že malé vozidlá Mercedes sú kvôli dostávaniu oveľa plynulejších línií a karosérie, ktoré navrhujú ľahšie strany. Na rozdiel od súčasnej triedy A A so svojimi silnými, výraznými záhybmi na dverách a bez skutočnej ramennej línie, strany estetiky sú sochy veľmi hladké a silná línia nosenia sa tiahne od svetlometov až po zadné svetlá.
3

Mercedes hovorí, že nový zjednodušený vzhľad bez ostrých umelých línií je vytvorený na propagáciu rozmerov a nazýva jeho nový dizajnový prístup „zmyselnou čistotou“. Podľa hlavného dizajnérskeho riaditeľa spoločnosti Daimler Ag, Gorden Wagener, „Dni záhyby sa skončili“.
Mercedes tiež hovorí, že dizajn troch škatule estetiky A socha je znakom nových vývojov vo svojej kompaktnej triede a očakávame, že nový salón triedy A sa bude roztočiť z úplne novej verzie hatchbacku v roku 2018. .
Čo si myslíte o smerovaní dizajnu Mercedes vyzerá? Dajte nám vedieť v komentároch.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *