Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile Spoločnosť Lexus RC Coupe: UK Ceny, ako aj špecifikácia odhalená

Spoločnosť Lexus RC Coupe: UK Ceny, ako aj špecifikácia odhalená

Lexus zverejnila úplné podrobnosti o cenách pre svoje nové RC Coupe, ako aj ponúknuté na kúpu teraz od 34 995 GBP. Spoločná RC bude sedieť spolu s Hot Lexus RC F v odrode s dvoma možnosťami pohonných jednotiek, ako aj dodávky klientov sa začnú v januári.
Odroda RC pozostáva z 2,5-litrového RC 300H benzínu-elektrického hybridu, ako aj z 2,0-litrového turbodúchadla RC RC 200 T, s tromi úrovňami výbavy: Luxus, F Sport a Premier.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Špičkový stupeň základnej úrovne (ponúkaný iba s hybridom RC 300H) je bežný s LED svetlometmi, automatickými parkovacími senzormi, múdrym vstupom, ako aj so štartom tlačidla, dvojzónovým klimatickým ovládaním, elektrickými vyhrievanými prednými sedadlami, koženým čalúnením ako aj tempomat. Zahŕňa tiež výber režimu pohonu firmy, ktorý upravuje výkon tak, aby vyhovoval podmienkam alebo preferenciám motoristov, s ekologickými, typickými aj športovými režimami.
Dizajn F Sport (efektívne základné lemovanie na RC200T) pridávajú k tomu športovejší predný, ako aj dizajn zadného nárazníka, LED svetlomety v pláne podpisu „Triple L“ (s automatickou funkciou vysokého lúča), adaptívnym variabilným odpružením a Turbo benzín, diferenciál s obmedzeným sklzom. Režim pohonu Výber systému pridá štvrtý režim Sport+ s ďalším ovládaním podvozku.
Špičkový premiérový stupeň zahŕňa prémiovú navigáciu Lexus, systém šumu Marka Levinsona, monitor slepej oblasti, upozornenie na zadnú krížovú dopravu, ako aj upozornenie na jazdné pruhy. pre luxus RC 300H; Viacnásobný 19-palcový 19-palcový pre F Sport; Rovnako ako 10-lúčové 19-palcové okraje pre premiéra.
Individuálne náklady na návrhy sú: 36 495 GBP pre RC200T F Sport, 39 495 GBP pre RC200T Premier, 34 995 GBP pre RC300H Luxury, 37 495 GBP pre RC300H F Sport a 40 495 GBP pre RC300H Premier, ktorý vrcholuje rozsah.
Teraz sa pozrite na naše zaokrúhlenie najlepších športových automobilov a nákladných automobilov, ktoré si môžete kúpiť …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *