Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile „Výrobcovia budujú automobily vyvinuté tak, aby vydržali, a bolí ich“

„Výrobcovia budujú automobily vyvinuté tak, aby vydržali, a bolí ich“

tak dobre navrhnuté, brilantne postavené, pôsobivo renomované a tvrdohlavo dlhotrvajúce sú početné z automobilov vyrobených počas poslednej desaťročia, že majitelia sú čoraz častejšie Neochotné ich vykopať – aj keď ich motory prerušujú 100 000 míľ.
Staré príslovie ide „Nerobia“, ako zvykli “, a to je pravda. Faktom je, že v 2000-2010 ich budujú lepšie ako zvyknutí.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Predaj nových automobilov 2019
Pre motoristu s obmedzeným hotovosťou s službou poruchy/obnovy v pohotovosti plus pohotovostný fond pre neočakávané opravy a strach z MOT sú starnúce automobily skvelé. Tí, ktorí sú pripravení vyrovnať sa s neistotami a rizikami, vedia, že najlepšie skromné ​​staré auto je možné vlastniť a kandidovať na smiešne málo peňazí.
Je to však dvojsečný meč a hlavný-a zhoršenie-bolesti hlavy pre výrobcov automobilov, z ktorých niektorí už nie sú nerentabilní. Zúfalo potrebujú predávať rastúce objemy automobilov s čerstvým továrňam-nielen niekoľko náhradných dielov, aby udržali staré bangers, ktoré sa chúlijú-jednoducho aby prežili, predtým, ako znovu investujú svoje zisky do výrobkov, výrobných liniek a personálu.
Aktuálne čísla, ktoré som práve objavil, ponúkajú jasný dôkaz o tom, že automobily nielenže trvajú dlhšie, ale tiež zostávajú na ceste oveľa viac rokov, ako sa očakávalo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *