Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile Nové vydanie Volvo V60 R-Design Trim

Nové vydanie Volvo V60 R-Design Trim

Volvo vydala verziu V60 Design R-Design. Predpokladá sa, že športová línia švédskej značky BMW série 3 série Touring M Sport a Audi A4 Avant S line je najväčším predajcom v zostave.
Jedinou mechanickou zmenou modelov R-Design modelov je v tvare športového zavesenia. Volvo, ktorý sedí o 12 mm nižšie k zemi ako konvenčné auto, a vybavený pevnými prameňmi a tlmičmi, hovorí, že zmeny obdarujú V60 ​​„ešte pútavejším zážitkom z jazdy“.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie automobily na trhu
Na inom mieste, R-design získava rozdrvenie kozmetických vylepšení. Vpredu je tu agresívnejší nos s širšími bočnými otvormi a hlbším predným štiepkou, zatiaľ čo okolo chrbta je nejaký ďalší výrez, ktorý zdôrazňuje hĺbku nárazníka.
13

Väčšina obvyklých jasných prác je zatemnená – zrkadlá dverí, okenné obrusy, mriežky, strešné koľajnice a výfukové políčko obklopujú všetky lesklé čierne povrchové úprav .
D-dizajn je k dispozícii vo všetkých troch súčasných motoroch V60. Rozsah sa začína s dieselom D3 s hodnotením 148 koní, 62,9 mpg, zatiaľ čo výkonnejšia nafta D4 robí 187 koní. Najsilnejším súčasným modelom je T5 poháňaný benzín s 247 koní. D3 je dodávaný s výberom manuálnych alebo automatických prevodoviek, zatiaľ čo ostatné dve sú iba automatické.
Vo vnútri je R-Design vybavený športovými sedadlami čiastočne, čiernym hlavičkou, športovými pedálmi a športovým volantom a výstrojovou pákou.
Štandardné vybavenie zahŕňa ako deväť-palcový infotainmentový systém dotykovej obrazovky, digitálne číselníky s rozmermi 12,3 palca a napájané zadné dvere. Inovujte na model R-Design Pro a displej hlavy, bezkľúčový vstup sa pridá zadné dvere bez použitia rúk, spolu s ohrievačmi sedadiel a nastavením elektrickej pamäte pre sedadlo vodiča.
Dizajn V60 R a profesionál sú k dispozícii na objednávku teraz, pričom dodávky sa začínajú do konca roka. Ceny začínajú od 35 410 GBP za príručku V60 D3 R-Design, pričom pre dizajn T5 R sa vyšplhajú na 37 770 GBP. Modely R-Design Pro stoja každé 2 250 GBP viac.
Je nový Volvo V60 najlepším výkonným majetkom? Testovali sme to proti Audi A4 Avant, aby sme zistili …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *