Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile Futuristický XL1 spoločnosti Volkswagen ponúkol vo Veľkej Británii

Futuristický XL1 spoločnosti Volkswagen ponúkol vo Veľkej Británii

napriek tomu, že má statnú značku nákladov vo výške tesne pod 100 000 GBP. Všetkých 30 príkladov Volkswagen XL1 ponúklo kupujúcim nadšený, že vlastnia to, čo je pravdepodobne jeden z najtypruristickejších Vozidlá, ktoré nemecká značka kedy vyrobila.
Zdroj povedal Auto odhalil, že zatiaľ čo firma získala veľkú mieru úroku, keď boli náklady vystavené v lete minulého roka, úzkostlivý bit bol vtedy, keď prišiel čas na zainteresované oslavy, aby vyhodili hotovosť.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najvýhodnejšie automobily
Ale niektoré z vedúcich britských a najdôležitejších podnikov, ako aj jednotlivci, zmapovali auto. Jeden klient si dokonca objednal tri a tiež ich využije ako vozidlá na obrazovke vo svojich kanceláriách po celom svete. Spoločnosť Volkswagen vyrobila iba 200 XL1s, aby predviedla svoje úsilie v popredí technológie vozidla efektívnej paliva.
XL1 je plug-in hybrid, ktorý využíva dvojvalcový dieselový motor s rozlíšením 800 ccm, ktorý vytvára 47 koní, ako aj elektrický motor 27 koní, ktorý poskytuje integrovaný výkon 74 koní na zadných kolesách. Oficiálna integrovaná hodnota Ekonomickej klímy s palivom je hodnotená na 313 mpg, emisie sedia iba 21 g/km, zatiaľ čo v elektrickom režime má XL1 rôzne 31 míľ.
Na tohtoročnej parížskej autosalóne, nemecký gigant tiež odhalil šport XL1. Sport, ktorý bol poháňaný motorom motorových motorov Ducati, sa stal 200 milióntym automobilom Volkswagen Group. V súčasnosti nemá spoločnosť VW v pláne rozvíjať auto.
Teraz sme skontrolovali naše úplné zaokrúhlenie motorovej šou v roku 2014 v roku 2014

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *