Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile Nová predplatná služba Hyundai Mocaan All-in-One, ktorá bola spustená pre zákazníkov vo Veľkej Británii

Nová predplatná služba Hyundai Mocaan All-in-One, ktorá bola spustená pre zákazníkov vo Veľkej Británii

, spoločnosť Hyundai spustila vo Veľkej Británii predplatenú službu typu all-in-one pre elektrifikované modely vrátane plne elektrických automobilov.
Táto služba sa nazýva Mocean. Podľa generálneho riaditeľa spoločnosti Hyundai UK Ashley Andrew je Mocean určený pre zákazníkov, ktorí hľadajú jednoduchosť v podmienkach podmienok PCP alebo HP pre nové auto.

Hyundai Ioniq 5 Recenzia

Začína sa vo Veľkej londýnskej oblasti, ale nakoniec bude k dispozícii zákazníkom spoločnosti Hyundai v mestách hore a dole po krajine. Plány v rámci služby Mocean Service od 339 GBP mesačne v závislosti od dĺžky zmluvy a ktoré je zvolené auto, a balík zahŕňa poistenie, cestnú pomoc, daň z cesty a údržbu a opravy v predajcoch spoločnosti Hyundai UK.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Zákazníci si môžu vziať predplatné na obdobie až tri mesiace alebo až dva roky a budú môcť tiež zmeniť svoje auto a podmienky svojho predplatného každých šesť mesiacov, by si ich želali.
Tento proces sa rieši online – značka hovorí, že zákazníci sa môžu zaregistrovať a predplatiť iba niekoľkými kliknutiami. Predplatné je možné zrušiť jednou mesiacovou výpovednou lehotou.
Hyundai sľubuje, že tí, ktorí sa zaregistrujú, môžu mať svoje auto za pár dní, doručené im alebo k dispozícii na zbierku od obchodného zastúpenia.
Značka hovorí, že je k dispozícii celý rad modelov od Superminis po SUV. Znamená to, že sú zahrnuté mierne hybridné autá, napríklad najnovší hatchback Ford Fiesta, ktorý konkuruje i20. Plne elektrické modely, ako napríklad Kona Electric, sú k dispozícii aj pre plány predplatného.
Myslíte si, že služba predplatného typu all-in-one je dobrý nápad? Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii komentárov …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *