Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile Automobilový priemysel na vybudovanie ventilátorov pre spoločnosti NHS v spoločnosti Coronavirus Crisis

Automobilový priemysel na vybudovanie ventilátorov pre spoločnosti NHS v spoločnosti Coronavirus Crisis

z celého motorového priemyslu má vybudovať ventilátory pre NHS ako súčasť britského konzorcia, ktoré reaguje na prosbu o podporu vlády Spojeného kráľovstva.
Sedem tímov Formuly One – Aston Martin Red Bull Racing, tím BWT Racing Point F1, tím Haas F1, tím McLaren F1, tím Mercedes -AMG Petronas F1, tím Renault DP World F1 a Rokit Williams Racing – vytvorili projekt Pitlane, sľubovali výrobu výroby a dodávajte respiračné zariadenia na boj proti Covid-19 vo Veľkej Británii.

Coronavírus: Čo to robí pre automobilový priemysel?

Spolu so siedmimi tímami F1 sa spoločnosť Ford Motor Company prihlásila do nového konzorcia Ventilator Challenge UK – skupina britských priemyselných, technologických a inžinierskych podnikov z celého leteckého, automobilového a lekárskeho sektora, ktoré sa všetky snažia stavať ventilátory pre NHS.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Dick Elsy, generálny riaditeľ spoločnosti High Hodná výroba Catapult – jedna zo zúčastnených firiem – a predseda konzorcia, uviedol: „Toto konzorcium spája niektoré z najinovatívnejších spoločností na svete.“
Dodal: „Som presvedčený, že toto konzorcium má zručnosti a nástroje na zmenu a záchranu životov.“
Myšlienka zapojenia automobilových firiem zapojených do boja proti koronavírusu už začala pracovať, pričom regulačná agentúra pre lieky a zdravotnícke výrobky už schválila dýchaciu pomoc vyvinutú tímom Mercedes Formula One, spolu s tímom z University College London.
Spoločnosť výrobcov a obchodníkov s motorovými motormi (SMMT), ktorá zastupuje britský motorový priemysel, okrem toho prisľúbila ďalšiu podporu vláde a NHS počas krízy Covid -19.
Mike Hawes, výkonný riaditeľ SMMT, uviedol: „Základné a mimoriadne dielo tohto konzorcia ponúkne maják nádeje nášmu NHS a celej spoločnosti a je žiarivým príkladom toho, ako môže širší automobilový a iný výrobný sektor pomôcť Tento čas krízy.
„Celý sektor je pripravený pomôcť národnému úsiliu vo všetkých možných spôsoboch, od výroby kritických zdravotníckych zariadení až po podporu dodávky základných dodávok, udržiavanie vozidiel pohotovostných služieb a poskytovanie dopravy kľúčovým pracovníkom na podporu najzraniteľnejších v našich komunitách.“
Môžem jazdiť počas uzamknutia koronavírusu?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *