Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center Uncategorized Nový 1 578 koní Koenigsegg Jesko Hypercar pripravený na výrobu

Nový 1 578 koní Koenigsegg Jesko Hypercar pripravený na výrobu

Koenigsegg sa pripravuje na predstavenie nového Jesko Hypercar. Rival 1 578 koní pre SuperSport Bugatti Chiron, ako aj Aston Martin Valkyrie sa čoskoro dostane do výroby, s dodávkami klientov z dôvodu ukázania na jar 2022.
Jesko na týchto obrázkoch je úplne prvé výrobné automobily a nákladné vozidlá, ktoré spoločnosť vyvinula-rovnako ako úloha Lairy Orange Paint je spätná výzva od jedného z koenigseggových skorých Hypercars, CCR.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Vybuduje sa iba 125 príkladov Jesko, ako aj Jesko Absolut. Každý bude poháňaný dvojitým turbodúchadlom s 5,0-litrovým motorom V8, ktorý vytvára 1 262 koní na rutinnom benzíne alebo neuveriteľných 1 578 koní na biopalivá E85 (za predpokladu, že ho môžete objaviť vo vašej oblasti). Krútiaci moment tiež odrody od 1 000 nm do 1 500 nm, v závislosti od paliva, ktoré používate.

Aké sú najrýchlejšie výrobné automobily a nákladné autá na svete?

Motor vysiela pohon na zadné kolesá s úplne novou deväťstupňovou prevodovkou, ktorú Koenigsegg nazval „prenos rýchlosti svetla“. Ako sa navrhuje podľa jeho názvu, bol vytvorený ako najrýchlejšia presúvacia prevodovka na svete.
Má sedem mokrých kotlov viacerých diskov, ako aj niektoré pokročilé softvérové ​​aplikácie, ktoré môžu očakávať zámery vodiča, ako aj zostavu najlepších výstrojov pre podmienky. Tiež, keďže existuje takmer veľa spojok, ako sú prevodové stupne, koenigsegg štáty, ako aj dole, sú v podstate okamžité, aj keď motorista preskočí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *