Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile Spoločnosť Land Rover Discovery Sport Variety podporovaná v roku 2020 aktualizácie

Spoločnosť Land Rover Discovery Sport Variety podporovaná v roku 2020 aktualizácie

Land Rover odhalila aktualizovanú odrodu Discovery Sport, ktorá sa teraz ponúka na nákup v Spojenom kráľovstve. Podobné vylepšenia sa tiež urobili ako súrodenecké auto Discovery Sport, Variety Rover Evoque.
Spoločnosť Discovery Sport bola aktualizovaná tak, aby obsahovala nové možnosti elektrifikovaných motorov, nové informačné výrobky, ako aj nový systém filtrácie kabíny. Na území výkonu SUV sa tiež venuje nové špeciálne vydanie.

Top 10 najlepších SUV na získanie 2022

Nové 48-voltové mierne hybridné diesely sa pripoja k rozmanitosti prvýkrát; Pár, odznak D165, ako aj D200, využíva nový štvorvalcový motor s dieselovým motorom s rozlohou 2,0 litra, ktorý zakladá 161 koní, ako aj 201bHP 201 bhp. Obidve fungujú ako štandardný pohon všetkých kolies, D165 je však vybavený prevodovkou príručky, zatiaľ čo D200 má osemstupňovú automatickú.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Nový dizajn špeciálnej edície s názvom Discovery Sport Black sa tiež pripojí k radom. Je založená na verzii automobilu R-Dynamic S, avšak s tmavom tónovaným vystavením vo vnútri a vonku. Rovnako dostáva nový 286 koní 2,0-litrový štvorvalcový turbo s miernou hybridnou pomocou. Land Rover uvádza, že sprint 0-62 mph trvá 7,4 sekundy, zatiaľ čo normálna možnosť režimov terénnych režimov Discovery Sport zostáva.
Ceny novej čiernej edície neboli overené, ale očakávajú, že bude sedieť smerom k extrémne vrcholu zostavy, ktorá poskytla úroveň ponúkanej výkonnosti; Zvyšok odrody Discovery začína od 31 915 GBP.
22

Infotainment Innovation Disco Sport bol aktualizovaný zo systému Old Touch Pro System až po najaktuálnejšiu technológiu PIVI spoločnosti Land Rover. Výbery PIVI a PIVI Pro ponúkajú aj zjednodušené ponuky, ako aj oveľa lepšiu navigačnú softvérovú aplikáciu okrem integrácie hudby Spotify, ako aj majitelia budú tiež schopní získať bezdrôtové aktualizácie pre technologickú techniku ​​svojich automobilov, do istej miery.
Nakoniec je zahrnutý nový, oveľa efektívnejší nový systém filtrácie v kabíne, ktorý je zahrnutý do súčasných návrhov, ktoré môžu odfiltrovať jemné častice s veľkosťou iba 2,5 mikrónov. To je 30 -krát menšie ako šírka ľudských vlasov.
Teraz sa pozrite na vylepšenia 2020, ktoré Land Rover tiež použil na svoj odroda Rover Evoque Range …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *