Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile Renault faceliftuje twingo, ale osi ho však od britskej zostavy

Renault faceliftuje twingo, ale osi ho však od britskej zostavy

Toto je facelifted Renault Twingo s revidovaným sortimentom motora, oveľa viac možností prispôsobenia, ako aj o aktualizáciách infotainment. Z dôvodu zlého výkonu mestského automobilu na britskom trhu sa však tento prepracovaný dizajn neponúka vo Veľkej Británii.
Renault overil, že druhá generácia Twingo bude vylúčená z britských showroomov, keď sa predá pobyt.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• 2015 Renault Twingo Review
Medzi revízie štýlu patrí prepracovaný predný nárazník, čerstvé denné svetlá LED v tvare C, nový zadný nárazník, 10 mm nižšia výška cesty, ako aj lopatka motora na ľavom paneli zadného ľavého štvrťroku, predtým vyhradené iba pre návrhy „Sport“. Ponúkajú sa tiež dve ďalšie farebné možnosti, ako aj LED svetlomety sú teraz vybavené ako bežné v celom rozsahu.
Vo vnútri bude facelifted Twingo získať nový gombík, oveľa viac skladovacieho priestoru a prepracovanú stredovú konzolu s dvoma USB portmi, ako aj zvukovým konektorom. Nový infotainmentový systém siedmich palcov sa tiež nachádza, s podporou Apple CarPlay, Android Automobile a nový systém jednoduchého spojenia spoločnosti Renault.
Nová softvérová aplikácia bude relatívne zásadná pri vydaní, avšak Renault znamená jeho revíziu počas životného rozpätia spoločnosti Twingo, čím sa pridá podpora pre navigáciu Tomtom, ako aj polohy Google prostredníctvom „nad aktualizáciou vzduchu“.
Majitelia budú tiež poskytnuté širšiu škálu možností prispôsobenia interiéru farieb nad odchádzajúcim Twingo. Pre prístrojovú dosku je ponúka možnosť červeného, ​​žltého alebo čierneho lemovania, vložky vo vzduchu, vložky volantu a gaiter s prevodovkou. Tiež šitie sedadla sa zhoduje s vybratou farbou.
8

Rovnako ako odchádzajúci model, aj twingo bude udržiavať svoje rozloženie pohonu zadných kolies. Jeho odroda motora však získa výťah s pridaním nového, menej poháňaného 1,0-litrového prirodzene nasávaného trojvalca s krútiacim momentom 63 koní a krútiacim momentom 95 Nm. Bude pôsobiť ako nový základný model, zatiaľ čo motory odchádzajúceho modelu dostanú malú túru pri moci
Renault’s Old SCE 70 Engine získava ďalších 5 koní, zatiaľ čo starý TCE 90 získa ešte jeden 4 koní, pričom ich celkové výstupy na 74 koní, ako aj 94 koní. Všetky návrhy sú ponúkané iba s päťstupňovou prevodovkou príručky, s výnimkou nového TCE 95, ktorý je možné schváliť šesťstupňovou automatickou.

To, či sa štýlový Twingo GT vráti pre druhú generáciu vozidla, sa ešte musí potvrdiť, rovnako ako európske informácie o cenách pre pochopený rozsah.
Aké sú vaše názory na odstránenie Renault Twingo z britského trhu? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *