Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center Uncategorized New Morgan veľmi 3 odhalil ako Ford-poháňaný 3-kolesový nástupca

New Morgan veľmi 3 odhalil ako Ford-poháňaný 3-kolesový nástupca

Morgan s tým prináša svoj renomovaný 3 koleso do moderného veku: The Lay 3. Nové auto vymení motocyklový motor V-Twin pre predchádzajúcu verziu za 1,5 -Trojalkový motor Ford s prakticky o 50 percent oveľa viac energie a je to vôbec prvý Morgan postavený pomocou monokokového podvozku. Samotné 3 sú v predaji v Spojenom kráľovstve – ceny začínajú na základnom vozidle 41 995 GBP, hoci komplexný program prispôsobenia by mohol tento údaj ľahko nafúknuť.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Predchádzajúci 3 koleso bol charakterizovaný svojím motocyklom v motocykli V-Twin, ale prísne emisné politiky spôsobili, že je možné pokračovať v takomto pohonnej jednotke. Výsledkom bolo, že Morgan prijal od spoločnosti Ford 1,5-litrový trojvalcový trojvalc pre tých 3, ktorý diktoval väčšinu nového dizajnu uzemnenia.

New Morgan plus štyri CX-T ide z cesty ako súper Ariel Nomad

Zatiaľ čo tvar slzy, pneumatiky a exponované mechaniky sú známe, samotné 3 boli modernizované v určitých oblastiach s plynulejšími, konkávnymi povrchmi tela a aerodynamicky optimalizovanými 20-palcovými kolesami. Samozrejme, motor V-Twin, samozrejme, je v jeho neprítomnosti nápadný, s hliníkovou štruktúrou Hliníkovej hliníka Lay 3.
Motocyklový motor bol ochladený vzduchom a nová vodná chladená jednotka Ford si vyžadovala nastavenie radiátorov na oboch stranách tela. Dizajnéri spoločnosti Morgan ich prijali ako dizajnérske prvky tým, že za prednými kolesami namontovali veľké obdĺžnikové bočné čepele, aby ich umiestnili. Môžu sa použiť na namontovanie stojanov na batožinu na dlhšie cestné výlety a sú k dispozícii aj kontrastné farebné bočné čepele s ďalšími nálepkami.
25

Namiesto veľkého výfukového systému 3-kolesového výfukového systému, veľmi 3 má elegantný „výfukový kanón“, ktorý prerezáva zadnú časť karosérie. Nové čelné sklo (dostupné so žltým odtieňom) bolo tiež vybavené na menej bufet v rýchlosti, hoci kupujúci sa bez neho dokážu obísť a namiesto toho si dajú pár okuliarov.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *