Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center Uncategorized 190 mph Bentley Bentayga Speed ​​SUV Aktualizovaný na rok 2020

190 mph Bentley Bentayga Speed ​​SUV Aktualizovaný na rok 2020

Toto je revidovaná rýchlosť Bentley Bentayga. Najrýchlejší SUV na svete dostal na rok 2020 premietanie, ktoré spočíva v súlade so zvyškom nedávno aktualizovanej zostavy.
Kozmetické zmeny na vonkajšom cieli súlad s Bentayga štýl oveľa bližšie so zvyškom radu Bentley. Vpredu, z toho vyplýva, že je oveľa zvislejšia mriežka lemovaná dvoma pánmi zametaných osvetľovacích jednotiek LED (každá so zložitými klenotnými detailmi), zatiaľ čo rýchlosť konkrétneho predného nárazníka dostane revidovaný prívod vzduchu a ďalší pás s jasným prácou pozdĺž jeho spodná hrana.

Najrýchlejšie SUV na svete 2022

22-palcové kolesá Bentleyho zostávajú štandardom, zatiaľ čo okolo chrbta boli staré štvorcové zadné žiarovky Bentayga Speed ​​vykopané v prospech kontinentálnych jednotiek podobných GT. Sú zladené pármi revidovaných návrhov výfukových plynov v hlbokom zadnom nárazníku.
7

Kupujúci môžu tiež zvoliť čiernu špecifikáciu. Týmto vymení chrómové vonkajšie kúsky s obložením čiernych alebo uhlíkových vlákien; Kolesá sú tiež natreté čiernou farbou a veľké zadné krídlo je nahradené položkou uhlíkových vlákien.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Zmeny sú vo vnútri rovnako komplexné. Centrum palubnej dosky je všetko nové; Pretvorené prieduchy sedia nad novým infotainmentovým systémom s väčším 10,9-palcovým dotykovým obrazovkou. Nový systém obsahuje vylepšený navigačný systém so vylepšeným 3D mapovaním, informáciami o prevádzke v reálnom čase a bezdrôtovými aktualizáciami.
Vylepšenia techniky v automobiloch presahujú dotykovú obrazovku s novým displejom digitálneho ovládača a novým displejom hlavy, ktorý je oveľa komplexnejší ako predtým-pokiaľ ide o grafiku, ako aj informácie, ktoré ponúka.
Mechanicky sa rýchlosť Bentayga nezmení. Sila je s láskavým dovolením 6,0-litrového dvojmotorového motora W12, ktorý produkuje krútiaci moment 626 koní a krútiaci moment 900 Nm. Stačí nechať Bentayga pokryť šprint 0-62 mph za 3,9 sekundy a na najvyššiu rýchlosť 190 mph.
Ceny za aktualizovanú rýchlosť Bentayga sa ešte musia potvrdiť, ale model pred faceliftom vydaným v polovici roku 2019 bol cena od 182 000 GBP.
Pozrite sa na náš zoznam najlepších SUV, ktoré si môžete kúpiť teraz …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *