Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center Uncategorized Icona Nucleus Autonomous Electric MPV exponovaný

Icona Nucleus Autonomous Electric MPV exponovaný

Nie sú to len obrovskí tvorcovia, ktorí propagujú autonómnu technológiu, pretože Icona Talian Style Icona odhalila svoje jadrové autonómne MPV na Motor Motor Show 2018. Tento úplne autonómny šesťmiestny poskytovateľ ľudí je pokrokom Icona Neo Ev, ktorý bol uvedený v roku 2015. Jadro však inovácie ešte viac tlačí.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Vďaka svojim vrhnutiam líniám, ako aj s pokrčenej strešnej línii je jadro jednoznačne projektom vedený dizajnom, zatiaľ čo kabína používa, čo Icona telefón nazýva „mobilný obytný priestor“, kde sa cestujúci môžu natiahnuť. Nedostatok bočných, predných alebo zadných okien je vizuálnym náznakom jej úplne autonómnej schopnosti, hoci panely sú polotransparentné, takže cestujúci môžu vidieť, ale nemožno vidieť. Prírodné svetlo pochádza z odstráneného strešného baldachýnu.
Sedadlá sú namontované oproti sebe, aby sa cestujúci natiahli, pretože nie je potrebné na volant, pedále alebo akýkoľvek druh iných ovládacích prvkov automobilov pre cestujúcich.
6

Štýl interiéru je naznačený tak, že vyvoláva minulé koncepcie cestovania, takže je tu pohodlie a luxus, hoci interiér je tiež úplne prepojený a môže byť prispôsobený tak, aby vyhovoval želaniam každého súkromného cestujúceho. Zahrnuté sú interaktívne displeje, mobilná kancelária, ako aj bare nápojov.
Výkon pochádza zo štyroch elektrických motorov v rámci kolies, ktoré vytvárajú integrovaný 592 koní. Výkon pochádza z batérie, ktorú je možné nabíjať pomocou vodíkového hybridného systému, ako aj jadra je vytvorené tak, aby cestovali až 740 míľ medzi náplňami.
Icona založil bývalý manažér Style Studio Bertone, ako aj bývalý hlavný dizajnér spoločnosti Nissan, ako aj vyvinul vo svojej dobe množstvo vozidiel nápadov, vrátane jednej s titánovou karosériou. Jadro je však jeho víziou autonómneho vozidla pre domácnosť.
Kliknite doprava tu pre všetky súčasné súčasné z prehliadky Geneva 2018 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *