Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center Uncategorized BMW M4 GT4 premení M4 Coupe na pretekár

BMW M4 GT4 premení M4 Coupe na pretekár

, ktorý nie je materiál s už Bonkers M4 GTS, BMW tiež vytvorí závodnú verziu svojho horúceho kompaktného kupé. Vozidlo pomenované BMW M4 GT4, na ktoré sa dodržiava M3 GT4 (nižšie), a bude sa konať v rastúcom závodnom sektore GT4. Testy štátov BMW na novom vozidle budú celkom do konca roku 2016, čo umožní ponúknuť M4 GT4 na začiatok závodnej sezóny 2018.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Aj keď M4 GT4 existuje iba ako skica, mnoho z jeho častí bude pochádzať priamo z M4 a M4 GTS, takže by sme očakávali, že bude vyzerať relatívne podobne.
Celá hnacia jednotka bude pochádzať z kupé M4, takže očakávajte, že uvidíte dvojmotorový motor s dvojitým turbodúchadlom, ako aj pohon zadných kolies. Aby sme ju však odľahčili na použitie, GT4 bude využívať kapotu z uhlíkových vlákien z M4 GTS, okrem dverí uhlíkových vlákien, závodných výfukových plynov, ako aj predného rozdeľovača motoristického športu, ako aj zadného krídla. Vo vnútri sú sedadlá, brzdy a pedálové boxy prenášané cez veľkoobchod od pretekára M6 GT3.
Nový BMW M4 GT4 poskytne strednú pôdu pre pretekárske tímy privateler – sedí medzi súčasnými závodnými modelmi M6 GT3 a M235I. Ako taký je v súlade so všetkými usmerneniami, ktoré majú nárok na preteky v Európe, Severnej Amerike a Ázii.
BMW tiež plánuje využiť nové vozidlo na to, aby priniesla kvalifikovaných mladých motoristov o krok lepšie do závodnej triedy GT3.
Zákazníci si môžu zaregistrovať svoju úrokovú sadzbu v BMW M4 GT4 teraz, ako aj v prvých automobiloch a nákladných vozidlách sú spôsobené v druhej polovici roku 2017. BMW predpovedá, že prvý verejný výlet vozidla bude v 24 hodinách Dubaju. závod v januári 2018.
Nie je pre vás základný M4 stačí? Kúpili by ste závodnú verziu? Pochopme v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *