Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center Uncategorized Jaguar Land Rover, ktorý pracuje na všetkých terénnych autonómnych automobiloch a nákladných automobiloch

Jaguar Land Rover, ktorý pracuje na všetkých terénnych autonómnych automobiloch a nákladných automobiloch

Jaguar Land Rover, odhalil podrobnosti o svojej najaktuálnejšej autonómnej inovácii jazdy, ktoré umožnia jeho novej generácii výrobkov, aby sa prepravili po akomkoľvek teréne.
Cieľom pracovnej pozície pre výskum, ktorá sa nazýva autonómna jazda na teréne, je možné, aby sa vozidlá a nákladné autá s vlastným riadením mohli na všetkých povrchoch, vo všetkých prostrediach. Využíva novú techniku ​​senzorov, ktorú JLR vyhlasuje, že vidí oveľa lepšie ako ľudský vodič. Toto integrovalo s vysokou úrovňou umelých inteligencií vozidla, nech sa autá a nákladné auto veria sama o sebe v akomkoľvek type poskytovaného terénu.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Autá bez vodiča: Čokoľvek si vyžaduje vedieť
Vedúci výskumnej štúdie v spoločnosti JLR Tony Harper povedal: „Nechceme obmedzovať budúcich extrémne automatizovaných, ako aj úplne autonómne technológie pre asfalt. Keď motorista vypne cestu, chceme túto podporu a pomôcť pokračovať.
„Ak sa v budúcnosti tešíte z výhod autonómneho uchovávania jazdného pruhu na diaľnici na začiatku vašej cesty, chceme sa ubezpečiť drsná dráha alebo štrková cesta. “
8

Produkty Jaguar aj Land Rover využijú identifikáciu povrchu, ako aj snímanie 3D cesty, aby poskytovali autá a nákladné auto 360-stupňové pohľady na svet okolo nich. Pri využívaní fotoaparátov, ultrazvukových, radarových a lidarových, konfigurácia je taká pokročilá, že autá a nákladné auto dokážu zistiť, že povrchové atribúty vpred, pri nákupe, aby sa najlepšia trasa naplánovala.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *