Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile „Nová Variety Rover je vec krásy, majstrovský kus dizajnu“

„Nová Variety Rover je vec krásy, majstrovský kus dizajnu“

, čo sa pred niekoľkými týždňami stalo mimoriadne zvláštne. Bol som pozvaný na Land Rover HQ, aby som videl novú Variety Rover, ako aj tam, ktorý sedel mimo kancelárií štýlu, bol súčasným dizajnom – stále vyzerá rovnako kráľovský ako kedykoľvek predtým.
Potom sa nová odroda Rover vyvinula a zaparkovala hneď vedľa vozidla súčasnej generácie. V okamihu, dizajn, ktorý sa mi tak dlho páčil, náhle vyzeral starý a mimo dátumu. Objavil som novú lásku.

Nové 2022 Variety Rover Gains Plug-in Hybrid P440E a možnosti P510E

Teraz chápem, že keď sa pozriete na naše fotografie nového Variety Rover, pravdepodobne budete veriť, že ide o jemný vývoj. Avšak v kovoch je to skutočne vec krásy, majstrovský štýl, ktorý je živým stelesnením hlavného inovatívneho policajta Land Rover, víziou redukcionizmu Gerry McGoverna. “Je to oslobodené od nadmernej rukiny,” povedal mi-rovnako ako má pravdu.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Prítomné sú tradičné podnety v štýle Variety Rover, napríklad plávajúca strecha, ako aj konštantná línia pásu. Hladké povrchy, pevné panelové priestory, ako aj splachovacie zasklenie zdvíhajú úroveň triedy – rovnako dobre, pretože náklady boli tiež zdvihnuté.
„Zákazníci nám povedali, aby sme to nezmenili, len aby sme to vylepšili,“ uviedol McGovern a zopakoval jeho pohľad na špičkový produkt, pretože: „Možno ho nebudete vyžadovať, akokoľvek to chcete.“
Vo vnútri môžete teraz získať sedem kresiel – počúvať klientov – zatiaľ čo minimalistický štýl pokračuje. “Ide o zdržanlivosť dizajnu, nie sobotu v noci,” uviedol McGovern. “Vo vnútri je ťažká úroveň obmedzenia-niektoré špičkové autá a nákladné autá majú toľko vizuálneho hluku, avšak tu nie.”
Môj pohľad na interiér je o niečo menej pozitívny ako exteriér. Iste, je to krásne vytvorené, avšak tam, kde Mercedes prešiel cez palubu s technológiou na najnovšej triede S, verím, že Land Rover podcenil veci na Variety Rover. Chýbajú mu funkcie, v súčasnosti by som však očakával napríklad väčšiu dotykovú obrazovku. Ako však čítate, inžiniersky príbeh je rovnako zaujímavý ako štýl. Čoskoro to budeme riadiť, pretože nemôžem čakať.

Čo musí poraziť nová Variety Rover? Práve tu sú najlepšie špičkové SUV v predaji …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *