Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center Uncategorized Chery Exeed TX SUV robí frankfurt Motor Show debut

Chery Exeed TX SUV robí frankfurt Motor Show debut

Chery odhalil automobil, ktorý bude na čele európskeho trhu na európskom trhu na frankfurtovej autosalóne.
SUV s veľkosťou Nissan Qashqai, nazývaný Exeed TX, predstaví úplne nový dizajnérsky jazyk pre štátneho čínskeho výrobcu automobilov. A je určený pre showroomy v Británii a na kontinente, hoci značka zostáva coy, keď sa tu uvedie.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie crossovery a malé SUV v predaji
„S týmto automobilom budeme v predaji za posledné roky, ale nechcel by som naň vložiť časový rámec,“ uviedol šéf výskumu a vývoja Ray Bierzynski.
Automobil na výstave vo Frankfurte je predprodukčný vzhľad toho, čo sa zákazníci použijú a je založené na novej platforme M3X, ktorá sa bude v budúcnosti použiť na sedemmiestne SUV a salón a môže sa ubytovať hybrid a doplnok Hybridné modely.
12

Vpredu je veľká mriežka spájajúca LED svetlomety s jednotným LED osvetľovacím pásom pokrývajúcim predný koniec auta. Je to podobné nastavenie vzadu, s jedinečným prúžkom LED cez veľký bootlid spájajúci chvostové svetlá.
Použijú sa dva motory-1,5 a 1,6-litrový benzíny, zatiaľ čo verzie pohonu predných a štyroch kolies budú k dispozícii, keď sa automobil bude predávať v Číne budúci rok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *