Príslušenstvo Landing Xtreme Truck & Auto Center automobile CES 2018: Consumer Electronics sa zobrazuje online

CES 2018: Consumer Electronics sa zobrazuje online

Ako aj technické svety naďalej zrážajú, oveľa viac a oveľa viac výrobcov automobilov sa objavuje na výstave Consumer Electronics Show (CES). Koná sa v Las Vegas, je to jeden z najväčších výstavy obchodu na svete a domácich zariadeniach, ako aj rýchlo sa končí ako zásadným príslušenstvom v automobilovom kalendári.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Zatiaľ čo nové odhalenie dizajnu sú rovnako ako veľké vyhradené pre oveľa dobre zavedené motorové predstavenia, CES je pre značky šancu urobiť trochu hviezdneho stavu. Je to všetko o predstavení budúcich technológií. Autonómia, elektrifikácia, ako aj nové technické technológie Infotainment sú preto rozhodujúcimi témami pre akýkoľvek typ príchodu výrobcu.
Keď sa prehliadka teraz prebieha, podniky vozidiel už odhalili svoje koncepty toho, ako bude vyzerať budúcnosť automobilov. Tu je to, na čo treba dávať pozor.
CES 2018: Novinky titulky
• Fisker na zavedenie techniky batérií v pevnom stave v roku 2023 • KIA na uvoľnenie 16 elektrifikovaných vozidiel do roku 2025.
CES 2018: Online galéria
Kliknutím nižšie získate všetky aktuálne obrázky z prehliadky spotrebnej elektroniky v roku 2018.
25
O našej reklame na túto reklamu

CES 2018: Všetky rozhodujúce informácie o zobrazení
Byton
Čínsky štart Byton predstavil svoj debutový automobil na tohtoročnom CES. Vzhľadom na tvar veľkého SUV bol koncept Byton zriadený s ohľadom na budúcnosť, so zabudovaným 5G WiFi, ako aj autonómnou inováciou úrovne 4, ktorá má v roku 2020. Zatiaľ je vybavená autonómiou úrovne 3 spolu s „Digital Lounge Experience“, ktorý zahŕňa predné sedadlá smerom dovnútra, ako aj 49-palcovú obrazovku, ktorá pokrýva prístrojovú dosku.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *